Hardware ukládací produkty, stejně jako mbed integrovat pomoc solární panely sledovat slunce

0 Comments

, pokud máte prostor, stejně jako může vyvinout sledovací soupravu levně budete moci získat hodně mnohem více solární panely. Od té doby, co pracují nejkrásnější, když jsou sluneční paprsky bít kolmo k povrchu, stejně jako ne pod úhlem. [Michael Davis] zasáhl obě ty stiponace s tímto Med Bed Powered Solar Tracker.

V garážovém prodeji si vybral motor antény za pouhých 15 dolarů. Ta věc byla extrémně stará, ale stále zabalená v původním plastu. Je to hovězí dostatečné pro přemístění panelů, ale velmi poprvé potřeboval způsob instalace všeho. Po kontrole jeho úhlů vyvinul základnu ze dřeva, stejně jako použití pozinkované vodní potrubí jako nápravu. Kabelová televize svorky se svými hliníkovým úhlem držáku držáku k potrubí. Tento rámeček drží panely bezpečně.

Pro sledování Slunce využil dvou menších buněk, které nejsou snadno vybrat v tomto obrázku. Jsou monitorovány mikrokontrolérem MED, který postupuje jejich výstup v nákupu, aby se montáž směřoval ve směru, který má nejintenzivnější světlo. Pár mezních spínačů je součástí zastavení sestavy, když dosáhne obou stran.

Tento způsob využití malých solárních článků, jak se zdá, že senzory sledování funguje dobře. Tady je ještě jedna práce, která tento přístup vzala.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *