5 Funkce Launcher Action 3, které byste měli začít používat

0 Comments

Smartphone Android není bez spouštěče celkem. Přestože je spouštěč systému, který OEMS dodávají se svými chytrými telefony, poněkud dobrý, odpalovač třetích stran je to, co požadujete, pokud chcete celkem a mnohem lepší zážitek z Androidu.

Můj odpalovač třetích stran je Action Launcher 3. Nejen já, ale asi 5 milionů jednotlivců Android využívá tento úžasný spouštěč, stejně jako si to právem zaslouží, protože má velké množství pozoruhodných funkcí, jako je QuickDrawer, rychlá stránka atd. Díky tomu je provoz gadgetu hračkou.

Doporučeno pro vás: Jak nastavit aplikace třetích stran jako systémové aplikace na Android

Pokud využíváte akční launcher 3, existuje možnost, že jste možná zmeškali nebo ignorovali některé neuvěřitelné funkce. Právě zde je několik z nich, které možná budete chtít začít používat.

1. Skryté složky/ obaly

Jedna z mých nejužitečnějších funkcí akčního spouštěče 3 – skrytých složek. Ne, že bych měl na svém zařízení co skrýt, je to jen to, že to vypadá čistěji než vaše normální složky, stejně jako pokud jste rutinní návštěvníkem droidů, pochopíte, že jsem přísavka pro minimalismus i čisté rozhraní . Co je to skrytá složka?

Nenechte si ujít: 4 pozoruhodné balíčky ikon, které se vám budou líbit [#8]

Skrytá složka se zdá jako ikona aplikace, ale funguje jako složka. Skrytá složka použije ikonu aplikace místo obvyklého vzhledu složky a bude to vypadat, jako byste na obrazovce místo složky měli aplikaci. Klepněte na složku a také otevře aplikaci, která je v prvním místě ve složce. Přejděte na tuto ikonu aplikace a otevře složku. Super, že?

Chcete -li vytvořit skrytou složku, otevřete složku, klepněte na tři vertikální tečky v pravém dolním pravé složce a poté vyberte „Make Cover“.

2. Dvojitá klepnutím zamkněte

Věřím, že Double Tap pro Lock a Wake je jednou z nejelegantnějších funkcí na Androidu. Ačkoli je to omezeno na konkrétní OEM, došlo k specifickým řešením. S Action Launcher 3 můžete dvakrát klepnout na obrazovku domu a zamknout zařízení. Dvojitý klepnutím však probudíte, není k dispozici. Chcete -li umožnit dvojité klepnutím zamknout funkci, přejděte na Nastavení aplikace, klepněte na zkratky, přejděte na Klepnutím na prázdný prostor, klepněte na dvojité klepnutí a poté z nabízených možností vyberte gadget Lock Gadget.

3. Quickcuts

Quickcuts jsou úžasné. Jsou jako „zkratky aplikací“ od Android Nougat. Při dlouhém stisknutí aplikace aplikace App zkratky vystavují vyskakovací okno se specifickými zkratky, které vám umožní provádět rychlé akce. Například místo otevření obchodu Google Play, přejetím práva na získání přístupu k sekci „Moje aplikace a hry“, kde si prohlédnete nabízené aktualizace, můžete jen dlouho stisknout ikonu aplikace Google Play Store a získat zkratku, která bude, která bude Aplikaci otevřete přímo do sekce „Moje aplikace a hry“.

Musí si přečíst: 2 Metody skrytí obrázků a videí na Androidu

Quickcuts dělají totéž však místo dlouhého stisknutí ikony aplikace budete muset přejetím nahoru.

4. Navrhované ikony

Toto je jedna z těch funkcí, o nichž se domnívám, že by měl mít každý launcher. Objevíte to užitečné, pokud použijete několik balíčků ikon ve stejnou dobu. Při dlouhém lisování ikony aplikace se z dolní části objeví nabídka se všemi ikonami z různých balíčků ikon z přesně stejné aplikace spolu s ikonou skladem. Významně snižuje úsilí o vyhledávání konkrétní ikony v balíčku ikon nebo s použitím několika ikon balíčků pro několik aplikací.

5. Složky na QuickBar

QuickBar je náhradou za widget Google Growse Bar na obrazovce domu. No, je to trochu přizpůsobitelnější než Google’s Browse Bar. Je to například barevné. Aplikace můžete také přidat na QuickBar. Ale pochopili jste, že můžete také přidat složku?

Také si přečtěte: informujte mě – aplikace pro oznámení pro ty, kteří si nepamatují věci

Zde je přesně to, jak to udělat. Přejděte na nastavení aplikace, klepněte na QuickBar, klepněte na tlačítko plovoucí akce v pravém dolním rohu, z nabízených možností vyberte „Skupina nabídky“, vyberte ikonu pro skupinu. Efektivně jste vytvořili složku v QuickBar. Chcete-li přidat aplikace do této složky, přejděte do nastavení QuickBar, klepněte na tři vodorovné tečky vedle nedávno vyrobené složky, vyberte z vyskakovacího okna „Přidat“ a poté vyberte potřebnou aplikaci ze seznamu aplikací, které se objeví .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *