Downgrade Galaxy Beam GT-I8530 z Android 4.1.2 do Android 2.3.6

0 Comments

Aktualizace firmwaru jsou pro uživatele smartphonů vždy vítanou věcí, protože přinášejí vylepšení, nové funkce a problémy s stabilitou. Proto z nás samotná zpráva o dostupnosti nové aktualizace softwaru vzrušuje. Zatímco v mnoha případech jsou aktualizace softwaru pro dobré a dostávají pozitivní zpětnou vazbu od uživatelů, často se neočekávají očekávání.

Reakce uživatelů na aktualizaci Jelly Bean od Samsung pro některé z jeho chytrých telefonů a tablet byly velmi pěkné. Po získání nové aktualizace uživatelé nahlásili náhodné restartování, nedostatek některých dobrých funkcí v novém firmwaru, nízký dostupný prostor RAM, pomalý účinek na uživatelské rozhraní a odtoku baterie. Mnoho uživatelů zařízení, jako je Galaxy S2, poznámka atd., se muselo vrátit k předchozímu ICS ROM.

U některých telefonů, které byly přímo upgradovány přímo na želé fazole z perníku, se však věci komplikují. Uživatelé, kteří se pokusili nainstalovat firmware Android 2.3.6 GB zpět do jejich Galaxy Ace 2 a S Advance, zjistili, že jejich telefon je měkký, protože k tomuto stavu vede k downgradingu na GB z JB na zařízeních Samsung.

No, stalo se to před několika týdny, kdy se z telefonu Samsung projektoru objevila úniková verze firmwaru Android 4.1.2, Galaxy Beam GT-I8530. Spousta dobrodružných uživatelů to považovala za skvělý zážitek a blikal firmware pomocí Odin. Poté, co objevili noční můru dopad nového firmwaru na zařízení, přirozeně se rozhodli vrátit zpět do předchozího firmwaru Android 2.3.6. A právě zde se stala další špatná věc! Zjistili, že jejich paprsek galaxie nebyl schopen zavést a nemohl se také zavést do režimu obnovy. V minulosti jsem napsal několik tutoriálů, které uživatelům pomohou bezpečně downgrade firmware na jejich zařízení Android a tentokrát na žádost uživatele je zde další průvodce pro Galaxy Beam GT-I8530.

Varování!

Pokoušíte se snížit váš Galaxy Beam, podáte svůj telefon k riziku. Ačkoli níže uvedené kroky byly úspěšně zkontrolovány, nemůžeme zaručit 100% úspěch pro všechny uživatele. V mnoha případech je selhání výsledkem chyb uživatelů. Sledujte tutoriál velmi pečlivě a neobviňujte nás za žádnou neštěstí. Pokračujte na vlastní riziko!

Připravte se na downgrade:

Stáhněte si nástroj Odin Firmware Flasher a extrahujte zip: Odin3_V1.85.zip

Stáhněte si multifile Android 4.3.6 Firmware a extrahujte jej: I8530ZSLE5_ZSLE5_OZS_ANDROID_2.3.6.RAR

Stáhněte si a nainstalujte motoristy Samsung USB do vašeho počítače: Stáhněte si zde

Downgrading firmware vymaže data vašeho telefonu. Zálohujte své aplikace a další data pomocí těchto aplikací.

Otevřete nastavení telefonu> Možnosti vývojáře a povolte ladění USB.

Nezapomeňte nabít baterii telefonu alespoň na 60%.

Downgrading Galaxy Beam na Android 4.3.6 Perník:

Po provedení výše uvedených přípravků můžete nyní přejít na snížení paprsku GT-I8530 na perník z firmwaru Android 4.1.2 Jelly Bean Firmware. Udělejme to krok za krokem.

Vypněte telefon. Nyní jej spusťte do režimu stahování. To můžete udělat tím, že držíte hlasitost dolů+ středová+ napájecí tlačítka současně po dobu asi 2-3 sekund. Když uvidíte obrazovku varování, stiskněte zásadní hlasitost a zadejte režim stahování.

Nyní spusťte Odin v1.85.exe a připojte si paprsek Galaxy k počítači pomocí USB.

Když Odin detekuje telefon, uvidíte na něm žlutý indikátor.

Klikněte na tlačítko PDA, přejděte do složky firmwaru a v názvu vyberte soubor s kódem.

Poté klikněte na tlačítko CSC a v jeho názvu vyberte soubor s CSC.

Ujistěte se, že na ODIN jsou vybrány pouze možnosti restartu automobilu a F. Reset Time.

Pokud jste si jisti, že vše bylo provedeno správně, klikněte na tlačítko Start a nechte Odina udělat magii.

Nakonec se váš telefon automaticky restartuje.

Počkejte, až budete moci vidět spuštění obrazovky. Proveďte požadovaná nastavení a užívejte si! Pokud máte nějakou otázku nebo se dostanete k nějakému problému, zeptejte se nás. Na zdraví!

Poznámka:

Prosím, že soubor firmwaru, který jsme použili výše, je označen pro Tchaj -wan. Pokud si přejete nainstalovat firmware pro svou vlastní zemi nebo region, proveďte následující kroky:

Stáhněte si soubor firmwaru pro vaši zemi/CSC: Klikněte zde

Chcete -li znát CSC vašeho telefonu, podívejte se na tento článek.

Povolit ladění USB na telefonu.

Spusťte telefon v režimu stahování

Spusťte Odin a připojte telefon k PC.

Klikněte na tlačítko PDA a vyberte firmware.

Vyberte automobilový restart a čas resetování F.

Nyní klikněte na tlačítko Start.

Po instalaci nového firmwaru se vaše zařízení automaticky restartuje. Užívat si!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *