Apple rozdává tuto aplikaci 3 $ iOS zdarma, zde je návod, jak ji získat [pouze omezený čas]

0 Comments

, pokud jste někdy chtěli vidět některá z nejkrásnějších míst na světě, ale nebyli jste schopni je navštívit Z jakéhokoli důvodu se vám bude líbit nápad za cestovní knihou Airpano. Aplikace perfektní pro ty z nás, kteří necestují, protože nemáme rádi létání nebo prostě nemůžeme dostat čas pryč z práce, nabízí sférická fotografická panoramata některých z nejkrásnějších míst planety.

Airpano Travel Book je sbírka jedinečných sférických fotografických panoramat nejúžasnějších míst na světě s pohledem na ptačí pohled. Technologie letecké panorama umožňuje divákům stoupat na obloze nad Niagarským vodopádům, slavným Taj Mahalem, nočním životem v Las Vegas a fantastické pláže Dominikánské republiky.

Pokud to zní jako něco, co by se vám mohlo líbit, budete rádi, že nyní můžete stáhnout aplikaci Airpano Travel Book zdarma prostřednictvím aplikace Apple Store na iOS, poté, co Apple začal diskontovat ji po omezenou dobu. Aplikace obvykle stojí kolem 2,99 $, ale bylo známo, že stojí až 4,99 $, takže skutečnost, že je nyní zdarma, je ještě více výhodná, než byste si možná nejprve mysleli!

Pokud si chcete získat bezplatnou kopii Airpano Travel Book, musíte to udělat:

Krok 1: Stáhněte si aplikaci Apple Store a spusťte ji na zařízení.

Krok 2: Přejděte dolů na hlavní stránku „Představené“, dokud neuvidíte banner, který zmiňuje cestovní knihu Airpano. Nemůžeš si to nechat ujít.

Krok 3: Klepněte na banner a poté zelené tlačítko „Stáhněte si nyní zdarma“ ve spodní části obrazovky, která následuje.

Krok 4: Jakmile je stažena, podívejte se na aplikaci!

Aplikace se umístila na vrcholu kategorie cestování v době jeho vydání a dokonce se dostala do Apple ‘Best of 2014’ Roundup, takže si ji možná budete chtít zkontrolovat, i když nejste tak velký fanoušek 360 -Panoramata a virtuální zájezdy. Každý má rád aplikace zdarma, že?

Můžete také chtít vyzkoušet:

Addictive 3 $ iOS hra Quell Memento+ jde zdarma na omezený čas, stáhněte si hned

Nezapomeňte se podívat na naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a prozkoumejte další aplikace pro váš iPhone, iPad a iPod Touch.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *