Vedoucí bezpečnosti a zabezpečení Android tvrdí, že platforma je „nyní stejně bezpečná jako konkurence“

0 Comments

Google 2017 Android Safety and Security Report je mimo ni a vedle ní je vedoucí společnosti Android zabezpečení Android David Kleidermacher tvrdil, že „Android tvrdil, že„ Android “ je nyní stejně bezpečná jako konkurence “navzdory problémům s bezpečností a zabezpečením, které platformu pronásledovaly roky, včetně posledních 12 měsíců.

Kleidermacherovo tvrzení přichází během cesty médií týkajících se vydání nejnovějších bezpečnostních a zabezpečených revizí společnosti Google a jak početné po celém internetu chtějí zdůraznit, není to zcela přesné.

Pro začátek obrovské množství zařízení Android nepodporuje šifrování plného disku, něco, co je standardní na zařízeních iOS a je také již řadu let.

Jak lidé v AppleInsider Note, zdá se, že Google se zdá, že na Google Play Protect, mechanismus, kterým společnost kontroluje aplikace, které jsou nahrány do obchodu Play, ve snaze vyloučit ty, které jsou k ničemu. Dobrou zprávou je, že odstraňuje obrovské množství aplikací, ale to jsou také špatné zprávy samy o sobě. Skutečnost, že tam byli na prvním místě, je určitě problémem pro všechny pracující v týmu bezpečnosti a bezpečnosti Android Google.

Google poznamenal, že automaticky odstranil 39 milionů špatných titulů, takže dalších deset milionů filtrovaných na zařízení znamená, že Google Play Safeguard podařilo namáhat 49 milionů stahování kanalizací z toho, co aktivně doručuje uživatelům na Google Play.

Google také poukazuje na to, že „zařízení, která stahovala aplikace výhradně z Google Play, byla devětkrát méně pravděpodobná“, něco, co podporuje víru společnosti Apple, že myšlenka povolení vedlejšího zatížení aplikací je recept na katastrofu.

Přestože obchod s aplikacemi není imunní vůči špatným aplikacím proklouznutí sítě, je spravedlivé říci, že čísla jsou ve srovnání s těmi, které způsobují chaos na zařízeních Android po celém světě, která způsobují chaos na zařízeních Android.

Skutečným problémem Google Faces je způsob, jakým jsou aktualizace Android zpracovávány nebo spíše neřizovaly. Zařízení vypadnou z podpory příliš brzy po jejich vydání a někteří jednoduše nikdy neobdrží hlavní aktualizace softwaru. Aktualizace bezpečnosti a zabezpečení jsou mnohem úplnější tekoucí zdarma, ale dokonce i přestanou, že jsou vydávány alarmující rychle, něco, co se Google stále snaží řešit s omezeným úspěchem. Nakonec, dokud Google nenajde způsob, jak nutit aktualizace Android do zařízení rychleji a déle bude vždy hrát bezpečnost a zabezpečení.

2018 Zpráva o dostupnosti bezpečnosti a zabezpečení podle laboratoře bezpečnosti a zabezpečení

(Via: AppleInsider)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Podrobné poznámky Fortnite 3.3 Patch, přidává vzdálené výbušniny, dodává lamy, další

Kódy / pozvánky Fortnite Mobile Friend na iOS, které jsou nyní k dispozici, zde je to, jak fungují

Odkaz Fortnite Mobile IPA pro stažení iOS je nyní k dispozici mimo App Store

Fortnite Mobile Apk se přihlásit na Android, tady je to, jak můžete nejlepší způsob

PUBG Mobile Army Attack Assault Apk Download by Timi Studio pro zařízení Android je k dispozici zde

Stáhněte si iOS 11.2.6 Odkazy na IPSW a OTA s opravou zpráv, které se havarují chyba

Útěk z vězení iOS 11.2.6 / 11.2.5 / 11.2.2 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Útěk z vězení iOS 11/11.1.2 Na iPhone X, 8, 7, iPad pomocí Electra nebo Liberios [Aktualizováno]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *