Ovládejte vypouštění baterie na zařízení Android s odtokem baterie LeanDroid

0 Comments

je jedním z nejvíce obtěžujících problémů se všemi přenosnými digitálními zařízeními. Vzhledem k jejich více použitelnosti, velkým displeji a kompaktním formě, naše smartphone a tabletové zařízení často nedosahují, když se týká, poskytují uspokojivou zálohu baterie při všech denních používáních.

Naše zařízení Android jsou nabitá spoustou funkcí, velkolepých obrazovek, výkonných procesorů a úžasných multimédií a herních schopností. Jsme však nuceni omezit naše činnosti na určité požadované věci, zejména při používání venkovních. Navzdory vynikajícímu technologickému vývoji v různých odděleních naše OEM smartphonů dosud selhaly, aby využívaly opravdu dlouho trvalé baterie, které umožňují svobodě používat naše zařízení, aniž by se obtěžovaly odtokem baterie.

Protože nemáme na výběr, mnoho z nás musí nést další baterii nebo záviset na druhém telefonu, abychom si užili náš telefon, aniž by se obávali baterie. A ti, kteří si neradi udržují další baterii, hledejte nějakou dobrou aplikaci pro správu baterií pro kontrolu využití baterie, aby trvala déle.

Naštěstí je Android požehnán talentovanými vývojáři, kteří nám stále dávají vlastní ROM, mody a užitečné aplikace, které nám pomáhají užívat si lepší výdrž baterie. V minulosti jsme vyhodnotili několik aplikací pro správu baterií nebo napájení a dnes jsme objevili další dobrou aplikaci, která vám pomůže dát kontrolu odtoku baterie.

Leandroid byl dříve známý jako Leandata a nyní se reinkarnoval novým názvem a všemi novými funkcemi, díky nimž je mnohem efektivnější a užitečnou. Tato aplikace vám umožní spravovat spotřebu baterií deaktivací dat a připojení WiFi podle vašich preferencí.

Vyhodnotili jsme LeanDroid na několika zařízeních Android včetně Galaxy S3, Note 3, Nexus 5 a HTC One M8. Aplikace fungovala skvěle na všech. LeanDroid je kompatibilní se všemi telefony a tablety Android se systémem Android 2.2 a nahoru. Pokud máte pocit, že vaše zařízení rychle pohlcuje drahocennou šťávu z baterie, můžete tuto aplikaci vyzkoušet a nezklame vás.

[GooglePlay url = ””]

Přečtěte si dále
20 Build.Prop vylepšení pro přizpůsobení Androidu úžasným způsobem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *