2020 telefony Android nabízejí ultra širokopásmové technologie stejně jako iPhone 11

0 Comments

Apple iPhone 11 a iPhone 11 Pro, které fungují jako ultra širokopásmový čip, stejně jako analytik Barclays věří, že výrobci telefonů Android začnou dodržovat fit později tohoto roku.

MacRumors byl schopen získat ruce na výzkumnou studii poznámka, která je přesvědčena, že telefony Android budou využívat ultra širokopásmové připojení All-in-One, NFC, a také chráněné aspekty čipu před nizozemskými obchodními polovodiči NXP. Podnik vydal The Chip v loňském roce a zatímco se zdá, že Samsung je již na palubě, je pravděpodobné, že budou i další tvůrci telefonů.

NXP v loňském roce uvedla, že očekává, že ultra širokopásmová inovace umožňují telefonům dělat nové a fascinující věci, jako je odblokování vozidel založených na blízkosti. Rovněž se předpokládá, že Apple plánuje využívat své vlastní čipy, aby umožnilo gadgetům působit jako majáky lokátoru, podobně jako sledovače dlaždic. IPhony v roce 2019 již využívají čip k tomu, aby Airdrop pomohl posílat údaje konkrétním jednotlivcům pouhým ukazováním na ně.

S SR100T budou mobilní gadgety moci interagovat s propojenými dveřmi, vstupními body a vozidly, aby je při přístupu otevřely. Světla, zvukové reproduktory a jakýkoli typ jiného propojeného gadgetu se schopností snímání UWB budou schopny dodržovat jednotlivce z jednoho prostoru do druhého, a také moudré propojené inovace budou intuitivně začleněny do života lidí.

Apple již uvedl, že koncem tohoto roku přicházejí některé „úžasné nové schopnosti“, přičemž dříve zmíněné sledovače je pravděpodobné, že je součástí toho. Je možné, že ostatní výrobci telefonů by nabídli podobnou funkčnost, zejména s potřebnými čipy, které jsou již k dispozici.

Nyní je to jen situace čekání na Samsung a také Co, aby všechny své kachny v řadě dostaly.

(Zdroj: makrumory)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Checkra1n pro Windows Alternative: Jak přesně využít RA1NUSB pro iOS 13.3 útěk z vězení

Stahování: IOS 13.3 Konečné odkazy na IPSW, aktualizace OTA a iPados 13.3 pro kompatibilní zařízení

Stahování: iOS 13.3.1 Beta 1 OTA Profil, IPSW odkazy vydané pro iPhone i iPad

Downgrade iOS 13.3 na iOS 13.2.3 pro checkra1n útěk z vězení, tady je jak

Útěk z vězení iOS 13.3 Využití checkra1n, zde je přesně to, jak [průvodce]

Útěk z vězení iOS 13.3 / 13.3.1 na iPhone 11, 11 Pro Max, XS, mnohem více s novým využitím TFP0 bude možné brzy

IOS 13/13.2.2 Výpis z vylepšení vězení pro checkra1n

Apple View EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *