Auxo 2 pro iOS 7 vydáno, zde je přesně to, jak to získat! [Video]

0 Comments

Na konci února A3Tweaks ověřil, že jeho slavný auxo modify by získal pokračování navržené zejména pro iOS 7, stejně jako dnes, nakonec dorazilo. Po víkendu po ukázkovém demu o víkendu A3Tweaks rovněž ověřil, že Auxo 2 bude uvolňovat 2. dubna, stejně jako věrné svému slovu, je to na Cydii online.

V situaci jste zmeškali hromadění, Auxo 2 je úprava, která přináší zlepšený výkon do multitaskingové funkce iOS. Nyní, před iOS 6, to byla větší nabídka od té doby, dobře … multitasking byl v nejlepším případě skromný. Vzhledem k tomu, že Apple zjevně provedl některé značné úpravy v celém iOS 7 – včetně nesmírně vylepšeného multitaskingu – bylo vždy fascinující zjistit, zda by modifikace jako auxo byla stále relevantní, a jak jsme viděli v demo videu vydaném jen pár O několik dní zpět, Auxo 2 nezklame.

Po instalaci můžete bez námahy klouzat s různými aplikacemi s Aplomb a využít jednoduchá gesta přejetím přejetím, aby se pohybovaly z jednoho úkolu na druhý. Stejně jako jeho předchůdce, Auxo 2 sloty do rozhraní, jako by bylo implementováno nativně, a také věříme, že to vypadá ohromující.

Auxo 2 může být poškozena do tří částí, jak uvádí designér samotného úpravy: vícecentérní, rychlý přepínač i horké rohy.

Zjednodušeně řečeno, více center vám umožní přejetím ze spodní části obrazovky a odhalí zobrazení multitaskingu, který dochází k přepínači aplikací, ovládací prvky jasu, ovládací prvky přehrávání a další. Z tohoto pohledu můžete stáhnout náhledy aplikace a získat na ně větší pohled, což je velmi užitečné, pokud se nás ptáte.

Rychlý přepínač je naší preferovanou funkcí Auxo 2, která vám umožní přepnout na vaši nejvíce nedávno využívanou aplikaci pomocí jednoduchého přejetí gesta.

Horké rohy, jak byste očekávali, vám umožní přejít z pravého dolního nebo levého rohu obrazovky, abyste vyvolali multitaskingový pohled nebo skočili přímo do obrazovky domu. Stejně tak máte na výběr převrátit horký roh, pokud si to přejete.

Pokud jde o ceny, Auxo 2 vám vrátí zpět 1,99 $, pokud se nacházíte, abyste vlastnili předchozí vydání Auxo, a také 3,99 $, pokud jste novým uživatelem. Diskontní sazba znamená, že lidé, kteří podporovali původní úpravu, byli o novou verzi vydání přemýšlet, i když jak si to všimne analyticky smýšlející, obecná úspora je zanedbatelný jeden cent.

Přesto, A3Tweaks mohl dobře stanovit náklady na 3,99 $ pro všechny, takže pokud jste dlouhodobým uživatelem auxo, pak jistě budete chtít jít dopředu a chytit výrazně vylepšený auxo 2. Může být lokalizován , jako vždy, nad úložištěm BigBoss, stejně jako pokud si přejete užít si, co je pravděpodobně nejobecnější multitaskingový enhancer nabízený s Cydia, a pak už nehledejte.

Rovněž stojí za zmínku, že Auxo 2 není kompatibilní s iPadem, ale DEV zaručil, že podpora iPadu bude součástí V1.1. Když však projde verze připravená iPad, určitě oznámíme naše návštěvníky.

Pro výuky přesně o tom, jak útěk z vězení, zkontrolujte:

IOS 7 – 7.0.4 Útěk z vězení: Stáhněte si Evasi0N 7.0.6 pro iPhone 5s, 5c, 5, iPad, iPod touch [Windows / Mac]

Útěk z vězení iOS 7 – 7.0.4 Untored na iPhone 5s, 5C, 5, 4s a další s Evasi0N 7 [Video Tutorial]

Nezapomeňte si prohlédnout naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a podívejte se na další aplikace pro váš iPhone, iPad i iPod Touch.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *