Po Photoshopu může Adobe vydat Illustrator na iPadu

0 Comments

Adobe, který může být stále ve svém pokusu Top přivést Photoshop na iPad, ale podle Bloombergu má také další aplikaci Marquee v dílech. Tato aplikace je ilustrátor a přijde, jakmile Photoshop odeslává.

Vyhlídka na přivedení tzv. „Skutečného“ photoshopu na iPad je něco, co si stále chceme vidět, jak si Adobe uvědomí, ale podle nové zprávy je illustrator další velká věc.

Bloombergův Mark Gurman a Nico Grant, který sdělují „lidé obeznámeni s touto záležitostí“. Aplikace bude následně spuštěna v roce 2020.

Společnost se sídlem v San Jose v Kalifornii si na své maximální konferenci v listopadu představí ilustrátor pro iPad před zahájením jejího spuštění v roce 2020, podle lidí, kteří nebyli oprávněni veřejně hovořit o tomto rozhodnutí. Illustrator, na který se návrháři spoléhají na digitální kreslení a vytváření grafiky, by následoval ve stopách Photoshopu, který je naplánován na iPad koncem tohoto roku. Illustrator je jednou z mnoha populárních aplikací společnosti Adobe ve svém Creative Cloud Software Suite a při běhu na iPadu by odrážela řadu funkcí z verze stolních počítačů.

Společnost Adobe již spustila Fresco a premiéru Rush pro iPad, ale příchod Photoshopu a Illustratoru by byl ještě více známkou toho, že společnost považuje iPad za zásadní součást své budoucnosti.

S prací na přivedení Photoshopu na iPad zřejmě zasáhne bloky úrazu – některé funkce nebudou připraveny v den zahájení – přemýšlíme, jak blízký bude ilustrátor jeho protějškům na ploše.

(Zdroj: Bloomberg)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stahování: iOS 13.2 / iPados 13.2 Odkazy IPSW, OTA Update Final vydaná pro iPhone a iPad

Poznámky k konečnému vydání iOS 13.2, změny, nové funkce: vše, co potřebujete vědět

Downgrade iOS 13.2 / iPados 13.2 na iOS 13.1.3, tady je jak

Útěk z vězení iOS 13.1.3 Aktualizace: Oprava obsahu bezpečnosti a zabezpečení, opravy komplexní od společnosti Apple

Checkra1n iOS 13.1.2 Útěk z vězení na základě CheckM8 Exploit „Oznámen“

Nejlepší iPhone 11, 11 Pro Max pouzdro s štíhlým, peněženkami, ultra tenkým designem? Zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

IPhone 11/11 Pro Max Protector s temperovaným sklem: Zde jsou ty nejlepší

Nainstalujte web Whatsapp na iPad díky iOS 13 a iPados 13.1

Útěk z vězení iOS 13/13.1 Aktualizace stavu [nepřetržitě aktualizováno nejnovějšími informacemi]

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *