Basová kytara dostane shapeshifting pickups

0 Comments

Elektrické kytary byly v polovině století boková nová věc. Elektrifikace typické i přenosné kytary otevřela velké množství cest z hlediska hluku i techniky. Specificky využití pickupu, elektromagnetického gadgetu, který převádí vibrace kytarových řetězců do elektrických signálů, zvýšil počet metod, které může hudebník změnit hluk kytary on-the-fly. Některé kytary mají řadu řádků pickupů, které mohou být využity v jakémkoliv typu počtu způsobů, avšak tato kytara na zakázku má jeden pickup, který může být přesunut kolem kytarové tělo místo.

[Breno] byl nadaný tuto Dolphin basovou kytaru, aby začal objevovat po letech hraní rutinní kytary, stejně jako i když nejsou pochopeny pro špičkové nástroje Nástroje, která tato kytara hraje, že hraje, stejně jako hluk dobře dostačující k pokusu o tuto modifikaci. Za prvé, díra musela být snížena veškerou metodu s tělem kytary v nákupu, aby se vešly do budovy. Pickup pro tuto kytaru je pak namontován na dvou tyčích, které umožňují krok v různých polohách podél řetězců, stejně jako druhá sada úprav, které mohou být vyrobeny pro lepší nebo dodatečně od řetězců. Některé další zakázkové obvody byly přidány, aby ji spravovaly, stejně jako stejně jako řídit objem, stejně jako tónové knoflíky, stejně jako i když to bylo přidáno [Breno], stejně jako jeho dobrý přítel [Arthur] rozhodl by to Buďte vynikajícím časem na rozvoj některých dopadů do kytary nyní zakázkové elektroniky.

I když to bylo hlavně zaměstnání pro [Breno] pochopit ve vyšší hloubce dopad pohybu snímače kolem elektrické kytary, dokončený produkt vypadá připravený hrát některé online přehlídky. Přidání některých doplňků, jako jsou dopady skutečně přidává do této kytary nějaký úder, stejně jako to vypadá, že je naprosto originální. Nejbližší věc, kterou bychom mohli objevit, je tato kytara, která využívá hot-swapabable pickupy, ale i ty, které jsou namontovány na pevných místech.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *