Stáhněte si Honor 10 témat pro zařízení spuštěná EMUI

0 Comments

Honor 10 From Huawei je čest, nebo mnohem přesněji, levnější verze Huawei P20 a P20 Pro. Honor 10 má přesně stejný Kirin 970 jako Huawei Mate 10, jakož i Mate 10 Pro, jako nový P20 a P20 Pro. Nové smartphony od OEMS obvykle přinášejí nové tapety z Huawei a také několik dalších OEM přináší nová témata. Huaweiho kůže na vrcholu Androidu se nazývá EMUI. Nejnovější verzí IT je EMUI 8, což je to, co je objeveno na Honor 10. Už jsme sdíleli tapety z Honor 10 dříve. Nyní také máme na zařízení EMUI zařízení 10 motivu.

Huawei jasně rozlišuje mezi oběma svými metodami jako výrobce smartphonu. Huawei se uznala jako značka mezi lži Samsung a také Apple. pochopeno pro jejich špičková zařízení. Být značkou se specifickou hodnotou se však ukáže jako nevýhodou, pokud se týká části trhu s rozpočtovým plánem. Zde, stejně jako Xiaomi, stejně jako OnePlus jsou nesporné králové. Bang for the Buck, který tyto OEM nabízejí, je nedosažitelný pro větší značky a to je zřejmé z pravdy, že Samsung ztrácí tržní podíl nepřetržitě těmto značkám. To je místo, kde přichází čest sub-značky Huawei. Přináší vlajková loď Huawei pod rozpočtovým plánem a jinou značkou. Honor rovněž vytváří zařízení, která nejsou napodobeni vlajkové lodě Huawei, a jsou také zaměřena na ještě mnohem více rozpočtové trhy.

Honor 10 přináší velké množství funkcí Huawei P20 v rámci rozpočtového plánu pro uživatele, kteří nechtějí extravagantně utratit na smartphonu. Je to úplně první počest, aby fungoval zářez, navzdory řadě dalších nabízených s displejem 18: 9. Přestože je obrazovka na Honor 10 5,84 palce Full HD+ (2280 × 1080 pixelů) IPS LCD s poměrem prvků 19: 9. Právě zde je také soumrak zavedený zády Huawei P20. EMUI 8.1 běží na vrcholu Android 8.1 na Honor 10 a také přináší funkce, jako jsou odemknutí obličeje, a iPhone jako portrétní obrázky.

I když nemůžete získat Honor 10, aniž byste vystřelili nějaké babky, určitě můžete telefonu poskytnout Honor 10 Makeover s tématy skladování. Témata byla sdílena MistStudent201 na fóru Xdadevelopers. Jedná se o témata Huawei, která se vynořila nejlépe z firmwaru Honor 10. Proto budete vyžadovat Huawei nebo Honor Gadget běžící Android Oreo. Jinými slovy, budete vyžadovat, aby gadget běžel na EMUI 5 nebo 8, aby mohl nastavit témata. Nejedná se o soubory APK, které můžete nastavit, a také být dokončeni s instalací těchto témat, není žádný typ mnohem náročnější než instalace APK.

Témata sotva modifikují mnohem jinou než na obrazovce domu, stejně jako tapety zámkových obrazovek, jakož i barvy přízvuku pro různé skladové aplikace. Zatímco všechna tato témata sdílejí přesně stejné ikony, ikony se poněkud liší od předchozích čestných zařízení. Mnoho témat EMUI z oficiálních zdrojů, docela jen úpravy tolik. Jedná se o témata z Huawei nebo Honor Devices nebo aplikace EMUI TEMES. Pokud hledáte témata, která mohou modifikovat mnohem více než jen akcenty i tapety, můžete přejít na níže uvedený odkaz.

Témata EMUI, která neobjevíte v aplikaci EMUI TOMEES

Stáhněte si Honor 10 témat pro zařízení spuštěná EMUI

Ráj

Hvězda

Moudrost

Záblesk

Kostka ledu

Jak nastavit Honor 10 témat na zařízeních EMUI

Zkopírujte nebo přemístěte všechny stažené soubory do složky témat umístěné uvnitř složky Huawei ve vnitřním úložišti vašeho zařízení. Pokud jste na EMUI 5, místo složky témat je přímo na úložišti vnitřního úložiště a také se jmenuje HWThemes. Existuje možnost, že tato témata mohou fungovat s EMUI 5, ale proti tomu jsme se nehodnotili. Logicky by neměli pracovat na EMUI 5.

Když jste zkopírovali všechny soubory ve složce témat, ukončete průzkumník dat a představte aplikaci témat.

Přejděte na kartu ME a přejděte dolů a objevte všechna nová témata na vašem zařízení.

Chcete -li použít libovolný typ motivu, stačí na něm klepnout a poté klepněte na tlačítko Použít.

Měli byste také zkontrolovat:

Stáhněte si vyzvánění Huawei P20 Pro Stock

Užijte si 50+ písem na zařízeních Huawei spuštěním EMUI 4.0+ bez kořene

Jak opravit aplikaci EMUI 5 témat po odemknutí bootloaderu

Zdroj: XDA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *