Zadání ceny HackAday: modulární open-source AV přijímač

0 Comments

Hi-Fi se v desetiletí moc nezměnil. Ok, připustíme, že je to něco, co je kontroverzní prohlášení, aby se v tom samozřejmě samozřejmě v průběhu let nesmírně změnil. Kde jakmile budete moci mít gramofon a kazetový palubu, pravděpodobně máte nyní proudový mediální přehrávač a prostorový procesorový procesor.

Ale je to stále bezpečné říci, že hi-fi reprodukce se v desetiletích moc nezměnila. Stále můžete připojit nejnovější audio zdroj do zesilovače a reproduktorů před desetiletími lety, a budete stále potěšit ve velkém zvuku.

Ne tak však, pokud místo konvenčního zesilovače jste si koupili AV přijímač s vestavěným zesilovačem a zpracováním. Jedná se o rychle se pohybující roh světa spotřebitelského elektroniky a životnost zařízení před jeho rozhraními a funkčností se stává zastaralým, může být často měřena pouze v několika letech.

To [Andrew Boline], to dělá malý smysl. Jeho služba má některé zásluhy, vyrobil modulární open-source AV procesor, ve kterém je kladen důraz na modernizaci, aby udržel krok s budoucím vývojem spíše než na předkládání černé krabice uživateli, který bude jednoho dne učinit zbytečným časem .

Jeho design se točí kolem backplane, který přijímá dceřiné karty pro jednotlivé funkce a malina pi dělat výpočetní těžký zvedání. Doposud učinil důkaz-of-koncept, který bere v HDMI audio a výstupy S / PDIF audio do DAC, ale plány jsou v ruce pro další moduly. Vidíme, že by se to mohlo stát rozbočovačem velmi užitečného open-source domácí domácí zábavní systém.

Pokud to uděláte, nezapomeňte jej posílit naším vlastním příslušným příslušenstvím zvyšování zvuku.

Hackadayprize2017 je sponzorován:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *