Stáhněte si tapety Nokia Lumia 1520

0 Comments

Nokia Lumia 1520 nemusí být gadgetem pro Android, ale určitě je to jeden z nejlepších chytrých telefonů na světě. Zařízení je vybaveno displejem s plným HD, vynikající kamerou a nejlepšími hardwarovými specifikacemi Nokia. Dnes můžeme být fanoušci Androidu, ale mnozí z nás by v minulosti využili telefon Nokia. Tato značka telefonu může šum nostalgicky pro mnoho z nás.

Ve společnosti DroidViews stále sdílíme nádherné věci, které zkrášlí, a také personalizovat zařízení Android. Stejně tak máme stále rostoucí úložiště špičkových tapet. Dnes jsme opět zpět, abychom do naší sbírky tapet na zásoby přidali ještě jeden drahokam. Nokia Lumia 1520 zahrnuje 25 tapet a také je máme tady pro vás.

Všechny tapety nabízené v sadě jsou ve stylu portrétu v plné kvalitě HD. Rozlišení tapet je 1080 x 1920 px, což znamená, že je můžete využít na gadgetu Android bez jakéhokoli typu ztráty kvality. V situaci máte telefon s nižším rozlišením, můžete vyžadovat oříznutí obrázků před jejich nanesením na svůj dům nebo na obrazovku.

Stáhněte si tapety nokia lumia 1520

Nokia-lumia-1520-stock-wallpapers.zip | Zrcadlový odkaz

Pokud máte rádi tapety, máme pro vás fantastickou pochoutku. Stačí přejít do naší sekce tapet a stáhněte si krásné pozadí pro vaše zařízení Android.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *