3 Úžasná témata substrátu

0 Comments

Jakmile zakořením zařízení Android, získáte nespočet možností přizpůsobení, které byste nikdy nemohli získat na nekořeněné zařízení. Pokud jde o přizpůsobení po zakořenění, existují 2 aplikace, které přicházejí na mysl – 1. Xposed Framework, 2. substrát.

V průběhu let jsme hodně mluvili o Xposed Framework; Dnes budeme diskutovat o substrátu.

Co je to substrát? Substratum, náhrada za dříve populární vrstvy, je motor, který využívá Service Overlay Manager Service (OMS) vyvinuté společností Sony. Jak název napovídá, OMS je klientem pro správu překryvů, což uživatelům umožňuje povolit/deaktivovat překrytí.

Se zavedením substrátu se stahují, kompilovány, podepsány a nainstalovány stejně jako aplikace třetích stran nainstalovaných do dat/aplikace. Po instalaci vytvoří soubor IDMAP, který vytvoří propojení, a pokud je povolen, řekne systému, aby obnovil své zdroje a naložil nové.

Doporučuje se pro vás: Jak motivovat své zařízení Android pomocí substrátu

Chcete -li plně využít substrát, budete potřebovat některá témata substrátu. Přestože je substrát připraven k použití již nějakou dobu, nedávno jsem se do toho dostal. Takže po jeho použití déle než měsíc, zde jsou 3 úžasná témata substrátu, která byste měli zcela zvážit, zda jste již tak neučinili.

Swift Dark Motime

Swift tmavé téma, Per Lycke, je ruce dolů, nejlepší tmavé substrátové téma dostupné v obchodě Google Play. Po použití tohoto tématu změní uživatelské rozhraní systému bílé (výchozí barvy v skladu Android) do tmavšího uživatelského rozhraní. Temná, tady, neznamená černou – je to spíš jako materiál černá, ne AMOLED BLACK.

Také si přečtěte: 10 modulů Xposed, které byste měli vyzkoušet hned teď

Navíc nejenže změní System UI tmavé, ale také témata řady populárních aplikací a služeb – ASP aplikace, Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp, Gmail, Chrome, Hangouts, Keep, YouTube a spoustu aplikací Google Apps a více. Myslím, že toto téma má největší podporu pro aplikace Google a další aplikace třetích stran ve srovnání s jakýmkoli jiným tématem substrátu.

[GooglePlay url = ””/]
Pikzel – 12 v 1

Pikzel je vynikající „lehké“ téma pro substrát. Na rozdíl od výše uvedeného tématu nemění všechno na tmavší odstín. Jednoduše udržuje světelné téma aplikací nedotčené a mění jejich akcentovou barvu. Od nynějška má 12 úžasných akcentových barev (uzený R a Midnight Blue jsou moje oblíbené 12) a podporuje spoustu populárních aplikací, jako je Chrome, Keep, YouTube, Substrat, Spotify, WhatsApp, Twitter a mnohem více. Navíc podporuje také jednotlivé překryvy; To znamená, že můžete aplikovat různé barvy přízvuku na různé aplikace.

Pick editorů: Užijte si zážitek a funkce Google Pixel na jakémkoli zařízení Android

[GooglePlay url = ””/]
Minimateriální

Zachránil jsem to nejlepší na poslední – minimateriál je moje oblíbené téma substrátu tří uvedených v tomto seznamu.

Minimateriální, stejně jako jeho název, je minimální i materiál. Udržuje design v blízkosti zásoby a provádí několik úprav s černou barvou přízvuku. Jakmile je aplikován, vypadá to vynikající a nóbl.

Nenechte si ujít: 5 nejlepších témat substrátu zdarma

Minimateriální témata spousta věcí – Systémové uživatelské rozhraní, Nastavení, Galerie, Zprávy, telefon, Google+, Play Store, Gmail, Keep, Hangouts, YouTube, WhatsApp, Facebook Messenger, Instagram, Twitter a mnohem více.

Minimaterial také přichází s vlastní bootovací animací, tónem oznámení, vyzvánění a písma.

[GooglePlay url = ””/]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *