Moody zbytečný výrobce

0 Comments

Pokud jste někdy unaveni z trollování webu hledající motivaci pro váš další obrovský projekt, vyzkoušejte youtube procházet “zbytečný stroj”. Po několika hodinách se těší tyto nesmyslné, přesto vtipné výtvory, ujistíme si, že budete chtít rozvíjet. Naštěstí pro nás, [Arvid] zdokumentoval styl jeho náladového zbytečného stroje, aby vás začal.

Proč je [Arvid’s] Maker Moody? Abychom zcela ocenili emocionální citlivost zbytečného stroje, máte velmi první požadavek pochopit, co to dělá, nedělá. Jedna věta vysvětlení je vše, co je zde potřeba; Flip přepínač stejně jako výrobce převrátí přepínače … to je to. [Arvid] implementoval dva servo systém s samostatným ARDUINO, který mu umožnil poskytnout jeho tvůrce “osobnost”. Přepínač je často hozen rychle bez argumentu, jindy výrobce hodí fussy tantrum.

Ačkoli výrobce je k ničemu, elektronika uvnitř je něco jiného než. Chcete-li udržet cokoliv čisté, stejně jako neškodné hledání, tvůrce je napájen bateriemi, takže [arvid] umístí arduino do režimu “spánku” nahoru, dokud není přepínač přepuštěn. Přepínač je nakonfigurován jako přerušení na Arduino, který při přepnutí, probuzí Arduino. Jakmile je Arduino vzhůru, umožňuje sílu Serva pomocí silové MOSFET, pak je vše připraveno jít; Maker činí svou akci, stejně jako se vrátí do “spánku”. Jednalo se o fantastický projekt, ale věřte tomu nebo ne, věci mohou získat mnohem více zbytečnější, jako s tímto pokročilým zbytečným strojem.

[přes hacknut gadgets]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *