Rozlišení obrazovky pro obrazovku 12,9 palce odhalené kódem iOS 9

0 Comments

objevené v iOS 9 Beta 1 se téměř potvrdilo nejen existenci nadcházejícího 12,9palcového iPadu Apple, ale také přesné rozlišení, které monstruovalo Tablet se bude chlubit.

Od té doby, co Apple nasadil první beta beta iOS 9 pro vývojáře, hackeři a drotáři se snaží najít funkce a prvky, o nichž Apple nediskutují. A nyní díky nedávnému objevu vývojáře Hiraku Wang (Twitter) z Tchaj-wanu nyní víme, že iPad Pro bude sportovat rozlišení 2732 × 2048 pixelů založené na Apple „@2x s vysokým rozlišením“.

Wang vytvořil tento objev kopal do kódu údajné iPad pro-optimalizované klávesnice nalezené v iOS 9 jen o den zpět. Rozlišení displeje by se mohlo zpočátku zdát trochu zvláštní pro spotřebitele, ale toto uspořádání pixelů dává stroji známou hustotu 264 pixelů na palce, což je v souladu s sestavou iPadů Cupertino Giant 9,7-palcové iPady s zobrazeními sítnice.

Dříve nás další zpráva ukázala stejným směrem a poznamenal, že iPad příští generace bude mít hustotu pixelů 264PPI. Počáteční zvěsti tvrdily, že tablet by mohl sportovat 2K displej, nebo kdyby Apple měl pro dramatiku vkus, mohl by to posunout až na 4K. Pozorovatelé však zůstali skeptičtí ohledně toho, zda by Apple chtěl v iPadu zrušit poměr displeje 4: 3, který se doposud ukázal jako velmi úspěšný. Vzestupné zvěsti týkající se displeje pomohly pravděpodobností, že Apple zavede do rovnice nový a mnohem výkonný CPU A9 pro jeho nejnovější a největší iPad, ale skutečnost je, že vše je prozatím ticho na hardwarové frontě.

Force Touch pravděpodobně provede konečný řez pro iPad Pro, spolu s konektorem USB-C, který se zdá, že Apple měl rád. Prozatím však rozlišení displeje objevené částečně díky iOS 9 je možná jediným silným důkazem, který máme právě teď o tom, co bude 12,9-palcový iPad Pro, jakmile bude vydáno.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si iOS 9 beta 1 a nainstalujte na iPhone 6, 6 Plus, 5S, 5C, 5, 4S, iPad, iPod touch [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *