Dopis generálního ředitele společnosti Apple Tim Cook zaměstnancům společnosti Apple: „Naše nejlepší roky leží před námi“

0 Comments

včera, investoři i komunita Apple byli šokem, když Steve Jobs nečekaně oznámil, že po 14 letech odstoupí z Apple po 14 rovné roky jako generální ředitel. Na jeho místo zaujal Tim Cook, který byl dříve hlavním provozním ředitelem společnosti. Jeho první nákup podnikání? Pošlete všem zaměstnancům Apple e -mail sdělující, že nezmění současnou filozofii Apple.

Ve svém e-mailu Cook uznal Worksův úzký úspěch při přeměně společnosti na to, co je dnes: služba s více miliardami dolarů, která vyrobila několik produktů, z nichž mnoho je úspěšných, jako jsou iPod a iPhone, které jsou známy Populární ikony kultury 21. století. Tim Cook také nazývá úlohu mentora, což mu dává kreditní skóre za většinu svých zkušeností, které získal za posledních 13 let, které Apple získal. Tom Cook skutečně slibuje, že Apple zůstane „Apple“, udržuje stejný přístup k uvolnění úžasných produktů a udržování stejné kultury, která společnost způsobila úspěšnost. Pokud jste doufali v levné 400 $ Macbook Air vyrobený z plastu, Tim Cook pravděpodobně nebude vaším nejlepším přítelem.

Cook je přesvědčen, že tím, že se drží vize Jobs, bude Apple i nadále nesmírně úspěšný; Jde tak daleko, že říká, že nejlepší dny společnosti Apple teprve přijdou. Ve skutečnosti není důvod se domnívat, že tomu tak není; Zatímco Steve Jobs již nebude ve společnosti trvalý úkol, spousta talentovaných lidí, které přinesl Will. Neexistuje žádný důvod se domnívat, že inovativní talent společnosti Apple jednoduše zmizí jen proto, že honcho hlavy už tam není. Přesto bude Cook pravděpodobně zkontrolovat média i investoři o tom, zda je stejně kreativní a charismatický jako Steve Jobs.

Tim Cook není outsider, ve skutečnosti řídil každodenní operace společnosti po dlouhou dobu, pod jeho předchozí roli hlavního provozního ředitele. Mnohem v poslední době začal Apple přenášet mnohem více a mnohem více síly vařit, protože pracovní místa kvůli jeho zdravotnímu stavu stále více chyběly. Mnohem pravděpodobnější než ne, Cook byl za posledních několik let mnohem více generálního ředitele než Jobs, přestože se tato změna stala teprve oficiální. Kromě toho bude stále poskytnut vhled Steve Jobs, vzhledem k tomu, že zůstane jako předseda představenstva. V rámci této role bude moci mít slovo o všech hlavních rozhodnutích, které společnost učinila společností, a dokonce potlačit ty, které by ho mohly znechutit.

Přečtěte si celý dopis Tim Cook níže:

Tým:

Těším se na vynikající příležitost sloužit jako generální ředitel nejinovativnější společnosti na světě. Připojit se k Apple bylo nejlepším rozhodnutím, jaké jsem kdy učinil, a bylo to privilegium života pracovat pro Apple a Steve více než 13 let. Sdílím Steveův optimismus pro světlou budoucnost Apple.

Steve byl pro mě mimořádným vůdcem a mentorem, stejně jako pro celý výkonný tým a naše vynikající zaměstnance. Opravdu se těšíme na pokračující podporu a inspiraci Steve jako náš předseda.

Chci, abyste si byli jisti, že se Apple nezmění. Vážím si a oslavuji speciální principy a hodnoty Apple. Steve vybudoval společnost a kulturu, která je na rozdíl od jiných na světě, a my to zůstaneme věrni – je to v naší DNA. Budeme i nadále vyrábět ty nejlepší produkty na světě, které potěší naše zákazníky a učiní naši zaměstnanci výjimečně potěšeni tím, co dělají.

Miluji Apple a těším se na ponoření do své nové role. Veškerá mimořádná podpora rady, výkonného týmu a spousta z vás byla inspirativní. Jsem přesvědčen, že naše nejlepší roky leží před námi a že společně budeme nadále učinit Apple magickým místem, jaké je.

Tim

(přes Arstechnica)

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google a Apple.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *