Jak blikat / nastavit ClockworkMod Healing 6 na všech variacích Galaxy Nexus GT-I9250

0 Comments

ClockworkMod Healing je de-facto základní, pokud jde o vlastní zotavení na Android. Sbalí širokou škálu výkonných funkcí, díky nimž je absolutní, musí mít pro ty z vás, kteří rádi rutinně blikají nové ROM a přitom udržují své osobní údaje v bezpečí.

Návrhář Koush nyní odhalil a vydal hlavní novou verzi regenerace ClockworkMod Recovery. Zkontrolujte své nové i aktualizované funkce hned po skoku!

Zprávy přicházejí přímo od profilu návrháře Koush Google+ v typu publikování, ve kterém diskutuje o nové verzi, budoucnosti léčení ClockworkMod a příslibu velkého upgradu uživatelského rozhraní pro manažera ROM, který má Koush pocit, že „začínají„ začínají “ ukázat jejich věk “.

Nejnovější verze ClockworkMod – 6.0.0.5 – obsahuje mnohem rychlejší zálohování, nový styl pro zálohy, které umožňují přírůstkové zálohy možnými duplikováním dat mezi následnými zálohování jako nové pozadí a animovaný Android.

Pokud jde o budoucnost ClockworkMod, Koush určuje, že plánuje oddělit vlastní uzdravení od AOSP, aby se zaměřil na vytvoření „mnohem více leštěného dotykového uživatelského rozhraní“. To znamená, že dotyk ClockworkMod, který se cítí, jako by se jeho dotykový vstup spojil, bude pravděpodobně fungovat jako celo nové individuální rozhraní.

Blikající ClockWorkMod 6 je úloha o jednom klepnutí, pokud jste odemkli bootloader a získali také přístup kořenů, již máte na instalaci Galaxy Nexus LACKED 5 BLUGHED 5 BLACKING a ROM Manager. Vše, co vyžadujete po uspokojení těchto předpokladů, je zavedení ROM Manager a také zvolit vhodnou volbu ze své primární nabídky. To je vše, co vyžaduje.

Druhou, poněkud obtížnější technikou je nastavit Android SDK a také blikat nové uzdravení ručně s využitím příkazu FASTBOOT Flash Horeling .

Od psaní je ClockworkMod 6 nabízen na všech variacích Galaxy Nexus (GSM, Verizon, Sprint). Zlačitelský obrázek si můžete stáhnout pro svou konkrétní variantu z níže uvedeného odkazu.

Stáhněte si ClockworkMod 6.0.0.5 pro Galaxy Nexus [oficiální web]

Podívejte se na naši galerii aplikací pro Android a podívejte se na další aplikace pro zařízení Android.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *