H-BOT Styl 3D tiskárna se pohybuje postele pro osu Z

0 Comments

Podívejte se na tuto 3D tiskárnu (přeloženo), na které [Arkadiusz Śpiewak] pracuje. Při zasílání tipu o jeho projektu učinil důležitý rozdíl, že není dokončeno, ale dosáhl toho životně důležité prahové hodnoty, kde s ním vytiskne předměty.

Rozhodl se jít s designem, který je někdy označován jako H-bot. Pokud jste s ním úplně neznámý, můžete najít tento produkt H-bot designový produkt užitečný. GIST je, že tato technika je tak, že motory používané k pohybu extrudéru podél osy X a Y jsou samy o sobě stacionární. Jeden velký načasování (ozubený) pás dělá okruh kolem horní části této krychle ve tvaru písmene H. To je o něco snazší vidět v [Arkadiusz] vykreslený obraz nalezený po skoku spolu s videem z prvního tisku.

Osa Z používá dva motory namontované podél spodní části krychle. Tyto zvedněte a spusťte korálek namísto pohybu extrudéru sám. All-in Tiskárna by měla mít maximální velikost objektu 30x30x30 centimetrů. Je to poháněna smoothieboard, která byla zmíněna poměrně trochu, když jsme diskutovali o používání desky řidiče RA s 3D tiskárnou.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *