Samsung’s Google Glass Clone ‘Gear Glass’ získává promítané datum vydání

0 Comments

, jak to byla situace v loňském roce, očekává se, že Samsung na začátku září sníží zábaly ze svého nejnovějšího gadgetu Galaxy Note. Držte, když víc. Avšak spolu s představením čtvrtého v slavné sérii not to vypadá, že korejský gigant má v Offingovi další značné prohlášení, přičemž zprávy naznačují, že má být představen konkurent pro Google Glass.

Teprve před chvílí, kdy Google zavedl skleněnou beta beta všem ve Spojených státech, kteří jsou ochotni zaplatit požadovanou cenu 1 500 $, takže je spravedlivé uvést, že v této oblasti má procházení obří něco jako náskok. Samsung však nikdy není firmou, která bude vynechána z rozvíjející se technologie, stejně jako předvídatelně vstřícná „převodová sklo“ (dříve nazývané Galaxy Glass) bude sloužit jako extrémně vlastní střídač galaxie k tomu, co má obrovský g Ustanovení posledních dvou let.

Není to poprvé, co jsme slyšeli o potenciálním úsilí společnosti Samsung v oblasti techniky namontované na hlavě, ale nová zpráva z obchodní Koreje se pokouší dát do zařízení držák vydání.

Pokud jde o softwarovou aplikaci, Gear Glass bude samozřejmě běžet na variantě operačního systému Tizen, který v současné době zabírá smartwatch Gear 2, a také již vydal hrst zápěstí, od té doby, co se původní Galaxy Gear debutoval dohromady S poznámkou 3 zpět na loňském roce IFA to nyní vypadá, jako by firma využila berlínské obchodní přehlídky, aby odhalila ještě jednu zcela novou nositelnou.

Google Glass

Přestože se běžně cítí, jako by Samsung házel koncepty proti zdi a čeká, až uvidí, co se drží, mluvčí Samsung zřejmě řekl Business Korea, že tato ponoření do nositelnosti byla jednou z pečlivých strategie. Poté, co poprvé vydal smartwatch a „zajistil značné množství moudrých skleněných inovací i patentů“, partner poznamenává, že firma je nyní připravena vydat svůj zahajovací produkt Smart-Glass „letos v září“, takže my Netrpělivě se dívám dopředu, až uvidíte, co je v obchodě.

Spousta menších podniků nabídla (a dokonce vydalo) své příslušné konkurenty na Google Glass, ale za předpokladu, že společnost Samsung je v mobilním tržním podílu i marketingový vliv, Gear Glass má rozhodně nakládání na instalaci vážné výzvy.

(Zdroj: Businesskorea)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *