Dělat QR Clock Větší, levnější, stejně jako mnohem lepší

0 Comments

s velkou akcí, stejně jako blogu z jeho QR kód hodin, [CH00F] cítil, že je čas zintenzivnit svou hru stejně jako aktualizaci jeho ve skutečném komerčním produktu. Jeho nové QR hodiny je větší, jasnější, levnější, stejně jako v každé metodě mnohem lepší než stará verze, ale tato vylepšení přišla za cenu.

LED matice [CH00F] využívané v jeho dřívější, menší verzi nebyla příliš esteticky příjemná. Požádal o světla, aby vyzařovala oslnivou bílou, stejně jako podobně jako poněkud přitažlivá, když není osvětlena. 8 × 8 LED Arrays [CH00F] vybrala z Futurlec mělo nechutné žluté povrchové úpravy na každé LED, které se rozsvítily světlo emitované modrými LED diaty uvnitř oslnivé bílé. To prostě neudělá pro průmyslový výrobek s názvem [CH00F], takže se započítal na jednom místě na světě, kde by to bylo pro prodej, Alibaba.com.

Po některých pokusech, stejně jako soužení s výrobci prvků v Číně, měly nejlepší LED matrici; Ne tak drahé, extrémně skvělé vysoké kontroly kvality, stejně jako něco, co vypadalo opravdu skvělé, když je to tak, že je to příliš dobře, stejně jako osvětlené.

Teď, když jeho desky se spřit, [CH00F] Opravdu doufá, že nabídnou QR hodin na Tindie. Každá 24 × 24 LED MATRIX musí vyšetřit méně než 100 dolarů, poměrně skvělé nabídky, pokud se nás zeptáte. Chtěl by chápat, zda některý jednotlivec je k dispozici nějaký typ požadavků na funkce, ke kterému můžeme stát pouze, musí se zbavit hranic PCB. Obklady několika z těchto obrazovek, stejně jako je ovládání pomocí sériového by bylo mnohem chladnější než hodinové hodiny QR.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *