Jak zakořenit náhled vývojáře Android N vývojářem pomocí CF Automobile Root

0 Comments

Android N Developer Preview je již k dispozici pro zařízení Nexus, zatímco zde existuje pouze 2,3% zařízení běžící Android Marshmallow. Ale pokud jste potěšeným majitelem zařízení Nexus, neměli byste si toho dělat starosti, máte vždy na aktuální verzi Android. Pokud jste zmeškali příspěvek o tom, jak nainstalovat náhled Android N Dev do svého zařízení Nexus, zde je odkaz pro vás. Pokračujte a vyzkoušejte aktuální verzi Android na zařízení Nexus. Mějte na paměti, že aktualizace je k dispozici pro Nexus 6, Nexus 9, Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus Player a Pixel C.

Jakmile je vaše zařízení Nexus v provozu a spustí Android N, pravděpodobně jej chcete zakořenit. Díky XDA Developer Chainfire nyní můžete potěšit přístup kořenů na vašem zařízení s běhu Android N. Přestože je vývoj stále v raných fázích, které byste na vašem zařízení získali pracovní přístup. Některé aplikace, které vyžadují přístup kořenů, však nemusí fungovat tak, jak požadované kvůli některým změnám provedeným v Androidu N. Můžete si tento příspěvek Google Plus po řetězci přečíst, abyste pochopili, proč některé kořenové aplikace selhávají v náhledu Android N Dev.

Než začnete s procesem zakořenění, jak můžete ztratit, zálohujte své soubory na zařízení. Před zahájením procesu se také ujistěte, že na vašem zařízení zbývá dostatek šťávy. (Baterie musí být alespoň 60%)

VAROVÁNÍ: Jakákoli zděná zařízení by byla pouze vaší odpovědností. My v Droidviews nesmíme být odpovědný za žádné poškození vašeho zařízení.

Věci, které budete potřebovat

Budete muset mít Nexus 6/Nexus 9/Nexus 5x/Nexus 6p běžící Android N Dev Preview. K zakořenění zařízení Nexus budete také potřebovat počítač.

Stáhněte si soubor zip CF-Auto-Root pro vaše zařízení a USB motoristy z daných odkazů na počítači.

CF-AUTO-ROOT-Angler-Angler-Nexus6p-V2.70.zip

CF-AUTO-ROOT-BULLHEAD-BULLHEADHEAD-NEXUS5X-V2.70.ZIP

CF-AUTO-ROOT-SHAMU-SHAMU-NEXUS6-V2.70.ZIP

CF-AUTO-ROOT-FLOUNDER-Volantis-Nexus9-V2.70.zip

CF-AUTO-ROOT-FLOUNDERLTE-VOLANTISG-NEXUS9-V2.70.ZIP

USB motoristé (stáhněte si motoristy USB Google z tohoto článku)

Kroky pro root Android N Developer Preview

Krok 1. Stáhněte si CF-Auto-Root-*-*-v2.70.zip pro vaše zařízení z výše uvedených odkazů.

Krok 2. Stáhněte si motoristy USB Google z výše uvedených odkazů a nainstalujte je do počítače. (Tento krok můžete přeskočit, pokud jste již nainstalovali motoristy USB na počítači)

Krok 3. Extrahujte soubor ZIP, který jste si stáhli pomocí jakéhokoli unzipovacího softwaru, který máte na svém PC. Následující soubory můžete získat při extrahování souboru ZIP (viz níže uvedený snímek).

Krok 4. Nyní vypněte zařízení a spusťte jej do režimu bootloader/fastboot. Chcete -li tak učinit, stiskněte a podržte tlačítka hlasitosti a napájení souběžně po dobu několika sekund.

Krok 5. Jakmile je zařízení v režimu FastBoot, připojte jej k počítači pomocí kabelu USB.

Krok 6. Nyní, pokud používáte počítač se systémem Windows, stačí spustit soubor kořenových windows.BAT pro spuštění procesu zakořenění. Pokud jste na otevřeném terminálu Linux/Mac a zadejte následující příkaz a poté spusťte soubor root-linux.sh/root-mac.sh na svém PC.

chmod +x root-linux.sh

Krok 7. Postupujte podle pokynů na obrazovce a počkejte, až proces dokončí. Jakmile proces skončí, musí zařízení automaticky restartovat.

Gratuluji! Úspěšně jste zakořenili zařízení Nexus spuštěné Android N. Můžete zkontrolovat přístup kořenů instalací aplikace pro kontrolu kořenů z níže uvedeného odkazu.

[GooglePlay url = ””/]
Uvízl někde? Nechte nás naše dotazy v sekci komentářů níže. Budeme se snažit vyřešit vaše problémy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *