Řezačka vodní papričky z levné tlakové podložky

0 Comments

jsme skončili, že jsme využívali k CNC mlýnům, stejně jako 3D tiskárny skončí se svorkami našich workshopů, stejně jako díky zázrakům celosvětového obchodu i mírný Laserová fréza není mimo dosah většiny experimentátorů. Existuje však jeden nástroj, který doposud vyhýbal vše, ale buď průmyslové operace nebo extrémně dobře podpatku, fréza vody. Tyto stroje využívají vysokotlaké vodní paprsek, obvykle přinášejí proud brusných částic, k řezání materiálu pod nimi. Z našeho názoru jsou fascinující v tom, že mohou řezat kov, něco obvykle není možné s laserovými frézy v rámci našeho dosahu.

Řezačka vody je něco, co byste měli věřit, že bude nemožné, aby experimentátor vyráběl, nicméně [Aplikovaná věda] je po ruce vyvrátit tento pojem. Vzal levné tlakové podložky, stejně jako přizpůsobení, aby vytvořil mnohem vyšší tlak vody pro vodu řezací hlavu.

Jeho extrémně podrobný popis úprav je pro extrémně fascinující hodinky, stejně jako jsme vložili video pod přestávku. Vyšší tlak se provádí modifikací tlakového spínače podložky s nově opracovaným pouzdrem, stejně jako silnější pružinou. Popis přesně tak, jak pracuje pračka podložka fascinující samo o sobě. Pak jsme léčeni s naprostým odtrháváním vodní řezné hlavy, s abrazivním krmivem, trupou wolframu karbidová trubice, stejně jako rubínová tryska. Tento poslední prvek je překvapivě levný. Poté nám poskytuje jeho návrhu, zejména s ohledem na výběr velikosti otvorů, které odpovídají čerpadlu. Nakonec se podíváme na jeho brusný krmný systém, stejně jako plastová nálevka, kterou využívá, aby voda proudila z násypky.

Nyní je řezačka statická, avšak jeho zřejmý další krok je přivést do určitého typu CNC tabulky. Pokud tato práce přináší řezání vody o krok lépe na masy, nemůžeme čekat!

V minulosti jsme představili více než jednu vodní jet frézu v minulosti, nicméně nic v tomto nízkém rozpočtu. Skupina stážistů vyvinula jeden za cca 5000 dolarů, zatímco tam byla kampaň crowdfunding pro jednu na cca 3500 dolarů.

Díky [Varun S] pro špičku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *