Aktualizujte svůj Verizon LG V10 (VS990) na Android Marshmallow 22A

0 Comments

LG konečně začala zavádět aktualizace pro svou loňskou vlajkovou lodi LG V10. Zdá se, že varianta Verizon je první, která získala aktualizaci na Android Marshmallow. Existuje řada metod, jak aktualizovat váš LG V10 na Android Marshmallow, nejjednodušší je stáhnout a také nastavit aktualizaci přes vzduch (OTA). OTA v některých případech však trvá několik dní, než se dostane do každého, stejně jako každý gadget, stejně jako pokud jste netrpěliví, abyste si vyzkoušeli novou aktualizaci, další nejlepší volbou je nastavení aktualizace ručně. V této příručce budeme blikat aktualizaci Marshmallow 22A na vašem LG V10 ručně pomocí počítače.

Nová aktualizace představuje všechny funkce Android Marshmallow, jako je nyní na kohoutku, režim Doze, mnohem lepší oprávnění aplikace a několik dalších. Chcete -li porozumět mnohem více o úpravách a také o tom, co je nového v aktualizaci hlavy na tento odkaz.

Než začnete s průvodcem, existuje jen málo věcí, které by mělo mít na paměti. Nejprve ze všeho, pokud provozujete zakořeněný gadget, pak po aktualizaci gadgetu ztratíte přístup root. Za druhé, možná budete chtít zálohovat svá data před pokračováním. Chcete -li to provést, můžete využít aplikaci softwaru LG Bridge k zálohování a přinést zpět svá data.

Věci, které budete potřebovat

K aktualizaci našeho gadgetu s využitím této příručky budete potřebovat Verizon LG V10 a PC. Rovněž budete vyžadovat dodržování dat pro proces aktualizace:

Firmware

Aktualizace pro Android Marshmallow (22A) | Vs99022a_06_0222.kdz

LGUP (LGUP_8994_DLL_VER_0_0_1_18.zip)

Stáhněte si data LGUP z tohoto odkazu.

Ovladače LG USB

Chauffeurs USB potřebný, aby LGUP potvrdil vaše zařízení |

Kroky, které je třeba následovat

Krok 1. Stáhněte si data firmwaru na počítači z výše uvedeného odkazu.

Krok 2. Nyní si stáhněte a nastavte LG USB Chauffeurs na počítači z výše uvedeného odkazu.

Krok 3. Nyní si stáhněte LGUP_8994_DLL_VER_0_0_1_18.zip z výše uvedeného odkazu. Extrahujte obsah těchto dat RAR s využitím jakéhokoli typu nástroje pro unzipping, který máte na počítači. Při extrakci získáte dvě data a složku s názvem „Common“.

Krok 4. Chcete -li nastavit LGUP, budete vyžadovat první nastavení LGUP_8994_DLL_VER_0_0_1_18.msi soubor na svém PC a poté budete muset nastavit druhá data s názvem ‘LGUP_STORE_VER_VER_1_14_3.MSI‘. Nyní zkopírujte složku „běžnou“ do tohoto umístění: C: \ Program Data (x86) \ LG Electronics \ LGUP \ model.

Krok 5. Nyní propojte telefon s počítačem pomocí kabelu USB. Poté spusťte softwarovou aplikaci LGUP na počítači. Měli byste vidět váš gadget propojený v softwaru LGUP, pokud LGUP neuznává váš gadget, poté vytáhněte baterii a znovu ji vložte a připevněte kabelovou televizi USB připojenou. Váš gadget by měl restartovat a také byste viděli své gadgety jako propojené v softwaru LGUP.

Krok 6. Nyní, pokud chcete udržovat svá data a chcete upgradovat na Marshmallow postupujte s dodržováním kroků (bez vymazání jakéhokoli typu informací/dat):

Jako stažení, která jste stáhli, zvolte Data Path jako cestu pro data firmwaru (KDZ).

Ujistěte se, že jsou zaškrtnutá data bin.

Také se ujistěte, že jste klikli na upgrade.

Nyní stiskněte začátek a také počkejte několik minut.

Krok 8. Pokud chcete provést úplné vymazání a nastavit aktualizaci Marshmallow, pak dodržujte níže uvedené kroky:

Změňte datovou cestu a nasměrujte ji na data Marshmallow KDZ, která jste si stáhli.

Vypněte LGUP (zavřete jej).

Nyní znovu otevřete LGUP. Všimnete si, že data KDZ se již zobrazují v části Data Path.

Nyní zvolte Renovace a také se ujistěte, že jsou zaškrtnutá data bin.

Stiskněte BEGIN a také čekat na několik minut.

Krok 9. Počkejte na dokončení procesu a poté restartujte zařízení.

Gratuluji! Svůj Verizon LG V10 jste účinně aktualizovali na Android Marshmallow s firmwarem verzí 22A.

Potřebovat pomoc? Nechte nám své dotazy v sekci komentářů níže. Vyřešíme vaše problémy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *