Ovádět svůj vlastní dovolenou čokoládový zajíček nebo spíše myší

0 Comments

umění tváření a použití formy je, dobře, umění. Již náročný proces by byl učiněn ještě těžší pomocí fiklového materiálu, jako je čokoláda. To je přesně kde [Alexandre Chappel] se ocitl, když se snažil vrhat své vlastní čokoládové figurky.

Výchozím bodem byl 3D model s nízkým polyvětem pro všechny oblíbené fiktivní elektrické myši. Vylepšil model tak, aby přidal posuny tak, že poté, co byl model vakuum vytvořen, by bylo něco na to, aby se napadlo. [Alexandre] byl ponechán se čtyřmi různými kusy a on je vakuově vytvořil s plastem 1 mm PETG. Volbou Bílé čokolády Přidat zbarvení, začal vytápět čokoládu. Přidání přílišného barviva vyústilo v zabaveném nepořádku, takže proces byl trochu pokusu a chyby. Nakonec se nalil do čokolády a otočil ho, aby tvořil i vrstvu čokolády jako skořápku. Blikající čáry byly snadno oříznuty s užitkovým nožem.

Poslední věc, kterou je třeba dodat, byla malá šplouchání barvy přes airbrush a potravinářské barvy. Výsledky jsou ohromující, a to i když jsou techniky jednoduché, výsledky se pěkně sešli. Soubory jsou k dispozici na jeho stránkách, pokud jste zvědaví, abyste si vytvořili vlastní. Pokud jste zvědaví na mnohem více inteligentní techniky odlévání s čokoládou, podívejte se na kreativní použití difrakčního mřížky, abyste se dostali duhovou čokoládu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *