Anker’s 7-in-1 USB-C Hub přináší 4K HDMI výstup, SD karty slot, USB-C přechod do vašeho Mac za pouhých 23,79 $

0 Comments

, nyní si můžete zachytit skromnou slevu na Anker’s PowerexPand+ 7 si můžete vzít skromnou slevu na Anker’s PowerexPand+ 7 -in-1 USB-C Hub. Probíhající propagace sníží cenu o 15%.

Toto příslušenství Anker je založeno na myšlence dodat hromadnou expanzi do vašeho MacBooku nebo jiného notebooku USB-C. Připojením tohoto adaptéru k portu USB-C vašeho počítače získáte přístup k 4K 30Hz HDMI, SD Card Connectivity, USB-A / USB-C Data Ports a také vysokorychlostní průchodní nabíjení s dodáním energie.

Výkonné nabíjení průchodu je kompatibilní s dodáním napájení USB-C v nákupu, aby dodal vysokorychlostní průchodní nabíjení do vašeho notebooku až do 85 W. Datové porty USB-C a USB-A dodávají přenos souborů při rychlostech až do 5 Gb / s, zatímco dodávaný port HDMI podporuje displej médií při rozlišení až 4K při 30 Hz.

Jedná se o výjimečný malý adaptér pro každého jednotlivce, který chce dostat hodně z jejich USB-C MacBook. Je to dost výkonné a všestranné, aby vám poskytlo několik nových možností připojení a dostatečně malé, aby bylo zabaleno a vyskočilo do cestovního sáčku, pokud plánujete jít kamkoli. Lehký a přenosný adaptér váží méně než 5-onu a je dodáván s cestovním pouzdrem chráněným škrábancem pro nekomplikovanou přenositelnost.

Od roku 2016 budete mít prospěch z kompatibility s MacBook Pro Machines od roku 2016, modely MacBook Air od roku 2018 a Pixelbook 2017. Toto příslušenství nebudete moci používat se zařízeními, jako je přepínač Nintendo, takže při nákupu mějte na paměti.

Níže uvedený přímý odkaz vás zavede do dotyčného adaptéru PowerExPand+ a poskytne vám jakékoli další informace o tomto produktu, které budete možná muset vědět. K dosažení této ceny neexistují žádné slevové kódy ani poukázky, což naznačuje, že se jedná o přímou snížení ceny. Jeďte nyní, abyste získali tento všestranný adaptér před zvýšením ceny.

KOUPIT: Anker PowerExPand+ 7-in-1 USB C Hub Adaptér z Amazonu: 23,79 $ | Původní cena: 28 $

Můžete také chtít vyzkoušet:

Útěk z vězení iOS 14.4 pomocí checkra1n, tady je návod [průvodce]

Stáhnout: iOS 14.4 Konečné odkazy IPSW, soubor profilu OTA spolu s iPadosem 14.4 Out

Jak snížit iOS 14.4 snadným způsobem [tutoriál]

Jak opravit špatné vypouštění baterie iOS 14 [průvodce]

Převeďte tovární kabelový Apple CarPlay na bezdrátový Apple Carplay ve vašem autě, tady je jak

Ochranství obrazovky iPhone 12 / Pro s temperovaným sklem: Zde jsou ty nejlepší

Nejlepší pouzdro pro iPhone 12, 12 Pro s štíhlým, peněženkami, ultra tenkým designem? Zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

Nejlepší chránič iPhone 12 Tiny Screen: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Nejlepší chránič obrazovky iPhone 12 Pro Max: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Útěk z vězení iOS 14.2 Pomocí checkra1n, tady je návod [průvodce]

Apple si užívat EKG App Hack: Povolte mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *