Mywi 4.0 přivést bezdrátové tethering do iOS 4 [útěk z vězení]

0 Comments

Dovolte mi to odstranit rovně. Ne, telefon, který vidíte na snímku obrazovky, není jailbroken iPhone 4, ale spíše jailbroken iPhone 3GS, spuštěn iOS 4. Aplikace IMovie, kterou vidíte, je v podstatě „rozbitý“ port, který se pokusil běžet na non-Iphone 4 Gadgety však nakonec měly problémy.

Vrátíme -li se k tématu, Mywi 4.0 pro iOS 4 je téměř připraven! stejně jako dnes bude venku. Tato nová verze má mnoho nových funkcí, včetně baterií a možností využití energie, které mohou ušetřit asi 30% až 40% baterie! Rovněž existuje možnost deaktivovat na horní části modré pulzující tetheringové lišty, kterou můžete převést na ikonu podmínky.

Mywi 4.0 Will programu potřebuje k nastavení i iPod Touch Jailbroken iPhone nebo iPod Touch. Zůstaňte naladěni, jak vám necháme porozumět, kdykoli je připraven – s úplným průvodcem, jak přesně jej nainstalovat.

Podívejte se na naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a podívejte se na další aplikace pro váš iPhone i iPad. [přes Twitter]

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Opravte 1604, 1600 Chyba během vlastního firmwaru iOS 4 Přiveďte zpět do melodií

Uložit Shsh Blobs (ECID SHSH) iOS 4 na Windows i Mac

Jak odemknout iOS 4 s ultraSN0W a také BlackSN0W na 05.13.04 BASEBAND [Průvodce]

Jak útěk z vězení iOS 4.0 na iPhone 3GS, iPhone 3G a iPod Touch 2G s využitím Redsn0W, pwnagetool 4.0 (Windows)

Můžete se mnou dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech nejnovějších útěk z vězení a odemknutí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *