Popadněte plakát „šíleně vynikající historie Apple“, než bude nabídnuto-nabídnuto pouze pro omezenou dobu

0 Comments

infografiky jsou vynikající metodou, jak věci uvést do pohledu-zejména v neustále se vyvíjejícím inovačním světě, kde je běžně Poměrně jednoduché zanedbávání přesně toho, jak daleko jsme k dispozici za posledních 30 let.

Apple byl rozhodně nezbytným prvkem v technologickém pokroku dneška, který vidí většinu lidských bytostí prakticky zcela závislých na nějakém typu zařízení – ať už jde o smartphone, tablet nebo počítač.

Pop Chart Lab využila infographic styl, aby vzdal hold ovocnému podnikání v typu plakátu, který by byl ideální vánoční dárek pro jakýkoli typ fanoušku tvrdého jablek. Položí každý produkt produkovaný podnikem od svého založení v roce 1983 do iPhone 4S, který byl představen minulý měsíc.

Založený Steve úkoly a Steve Wozniak zpět v roce 83, jeho předběžný trh byl výpočet s renomovaným Macintosh. Až do iPod však nebylo to, že podnikání se sídlem v Cupertinu skončilo jako jedno z největších podniků, jaké kdy svět viděl.

Steve úkoly byl vizionář-představoval si produkt a také se to stalo, a přestože MP3 přehrávače existovaly poněkud několik let před zavedením 1. gen iPod z roku 2001, svět neviděl přenosnou hudbu Gadget znovuobjevte celý trh v takové metodě, protože den Sony Walkman.

Zoom dopředu ještě pár let, stejně jako my máme iPhone, který, když opět změnil metodu na smartphone zařízení, a přestože konkurenti určitě nesouhlasí, mnoho z chytrých telefonů po roce 2007 trhu nyní nesl nápadní podobnosti s Apple Design.

IPad přinesl do popředí gadgety tabletů a také je stejně jako nejvýznamnější možnost mezi spotřebiteli – navzdory značné značce nákladů.

Plakát pro 20 babek nabízí informativní a fascinující šíření pro ty, kteří mají rádi Apple, a také mají skvrnu oblasti stěny, na kterou je třeba. S pouhými 500 vyrobenými je to v extrémně omezeném zásobování, tak proč se nemířit na webu a koupit tento sběratelský produkt, zatímco je stále v zásobování?

Člověk se musí divit, s předčasnou smrtí úkolů k rakovině pankreatu právě minulý měsíc, co dalších 30 let platí pro Apple. Rozhodně to nebyla dosud show pro jednoho člověka, ale vliv Jobs v mnoha kritických produktech společnosti nelze ignorovat. Okamžitá budoucnost – s iPad 3 a iPhone 5 zjevně probíhají spolu s vykazovanými propojenými televizními podniky – vypadá slibně. Avšak za 5, 10, 15 let bude Apple schopen udržet tempo?

Uvidíme.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *