Ušetřete 15 $ okamžitě na Eufy’s Wise Scale s Apple Health and Wellness, stejně jako Google ve formě podpory

0 Comments

mnohem více a také mnohem více lidí začíná řídit své vlastní zdraví a wellness, stejně jako fyzická zdatnost přijetím progresivní technologie. Nyní, díky Anker, je Eufy nejvyšší kvalitní měřítko s integrovanou Bluetooth mnohem vhodnější s rozpočtem než kdy jindy se slevou 15 $.

Máte na paměti, když Wise Scales s Bluetooth a také spojení s doprovodným mobilem velmi první zasáhne trh, stejně jako byste byli požádáni, abyste zaplatili více než 100 USD za privilegium mít sadu? No, naštěstí jsou tyto dny pryč a produkty jsou nyní mnohem šetrnější k rozpočtu. Přesto je neobvyklé, že vysoce hodnocená sada, jako je tato, by se na tuto cenu minimalizovalo.

V první řadě i především získáváte rozsáhlou kompatibilitu s měřítkem pomocí vázacích s Apple Health, Fitbit a také Google ve tvaru ekosystémů. To ukazuje, že jakýkoli typ dat, která se shromažďují stupnice, lze tlačit na tyto platformy, když jste ověřovali s přihlašovacími údaji. Rovněž můžete spárovat až 20 soukromých účtů, což naznačuje, že měřítka jsou velmi „přátelské k rodině“ a také umožnit několika členům vašeho domu využívat je, aniž by narušilo nebo zkorumpovalo údaje o fyzické kondici jiných lidí.

Můžete sledovat tělesnou hmotnost, tělesný tuk, přítomnost BMI, kostní hmotu, hmotnost svalové hmoty a několik dalších klíčových metrik, které vám pomohou získat holistický pohled na zdraví vašeho vlastního těla. Všechna tato data jsou zaznamenána čas po čase a jsou viditelná s doprovodnou aplikací a jak již bylo uvedeno dříve, lze je tlačit na různé platformy, aby všechna vaše data fyzické zdatnosti mohou existovat na jednom místě.

Hop, Skip, stejně jako přeskočit na přímý odkaz na produkt níže a vyzvednout tuto úžasnou měřítko Eufy Wise s Bluetooth za pouhých 30 $. Na některých místech můžete tyto náklady opravdu zaplatit za základní sadu digitálních měřítek, abyste si mohli vyzvednout inteligentní pár, který vám může pomoci dosáhnout vašich cílů s využitím inovací za přesně stejné náklady, je absolutní výhodná smlouva.

KOUPIT: EUFY od Anker Wise Bluetooth Scale od Amazonu: 30 $ Využití na stránce na stránce | Původní cena: 45 $

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Jak opravit špatný odtok výdrže baterie iOS 14 [průvodce]

Stáhněte si iOS 14 konečných odkazů na IPSW, data profilu OTA spolu s iPadosem 14

Útěk z vězení iOS 14 Aktualizace podmínky pro iPhone i iPad

IOS / IPADOS 14 Konečná kompatibilita pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Stáhněte si odkazy IOS 14 Beta 1 IPSW a také nastavení na iPhone 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, 7, plus, 6S, iPad, iPod [tutoriál]

Opravte iOS 14 Aktualizace požadované uvíznutí na iPhone i na iPad, takto je to, jak

Opravte iOS 14 Odhadování času zůstat uvízl problém, tady je jak

Opravte iOS 14 OTA přilepené k přípravě problému aktualizace, tady je jak

Downgrade iOS 13.7 na iOS 13.6.1, zde je přesně to, jak [tutoriál]

Apple si užijte EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *