Zbavte se aplikací Bloat na OnePlus 3 /3T s OOS Debloater

0 Comments

Na rozdíl od jiných čínských výrobců OEM, OnePlus používá opravdu zážitek z Androidu jako Android a v důsledku toho získal nějaký oddaný fanoušek. Není to tak kůže nebo nafouknuté jako některé z ostatních kůží Android. Ale OnePlusův kyslíkový operační systém je stále nafouknutý, i když tak lehce. Pokud jste uživatelem OnePlus 3, který nemá rád ani minimální množství bloatwaru na vašem Androidu, máte štěstí. Protože naštěstí má OnePlus 3/3T vroucí rozvojovou komunitu, která neúnavně pracuje na tom, aby byl zážitek ještě lepší. A jeden z nich (Sycreed) na XDA má nový skript Aroma Debloater, který vám pomůže zbavit se aplikací Bloat na OnePlus 3 nebo 3T velmi snadno.

Problém bloatwaru na Android je stejně starý jako samotný Android. Na začátku však byl Bloatware ve skutečnosti vítaným doplňkem pro zákazníky. Android sám o sobě nebyl tak skvělý. A s exkluzivitou iPhone na AT&T naznačilo, že ostatní američtí dopravci potřebovali něco, aby s tím konkurovali. Android byla loď, na kterou skočili, ale loď potřebovala nějaké opravy. Nyní, když je loď hladkou plachetnicí, jsou opravárenské služby OEM a nosiče opravdu nepříjemné. Pro některé lidi i předinstalované aplikace od společnosti Google tlačí obálku. Google Apps tvoří hodně bloatwaru na OnePlus 3 nebo OnePlus 3T, pokud byste jim to říkali.

S Aroma Debloaterem Sycreed můžete odstranit tyto předinstalované aplikace Google a některé další aplikace OnePlus Tester a Logger, které byste pravděpodobně nepotřebovali, pokud nejste vývojářem. Vzhledem k tomu, že se jedná o aroma debloater, budete muset na svůj OnePlus nainstalovat obnovení TWRP a také jej budete potřebovat, aby byl zakořeněn. Odstraňování systémových aplikací může způsobit, že vydáte kontrolu SafeTynet, takže se o to opravdu nestaráte.

Také si přečtěte: Opravte varování DM-Verity na OnePlus 3/3T za 5 minut

Screenshoty

Screenshot kreditní skóre: Sycreed (XDA)

Stažení

OnePlus 3 Aroma Debloater OOS 3.0

Může se vám také líbit: jak nainstalovat vodíkový OS Android 7.1.1 na OnePlus 3/3T

Některé věci je třeba zvážit

Aplikace, které jste již dříve deaktivovali z nastavení nebo zmrazeni pomocí kořenových aplikací, jako je zálohování Titanium, nebudou odstraněny. Pokud je chcete odstranit, nejprve je znovu povolí/rozmrazte, restartujte systém jednou, abyste se ujistili, že je vše v pořádku. Poté můžete s touto příručkou vstoupit dopředu.

Vývojář doporučuje používat ideál Debloater po nové instalaci OOS ROM. Poté, co jste nastavili svůj účet Google a další věci a byli jednou na domovské obrazovce. Debloater musí být také spuštěn pokaždé, když aktualizujete novější verzi OOS.

Chcete -li získat představu o tom, jaké aplikace vám Debloater může umožnit odstranit, zkontrolujte výše uvedené snímky obrazovky. Jak již bylo řečeno, kyslíkový operační systém z OnePlus není například nafouknut, pokud vaše definice bloatwaru neobsahuje aplikace Google a některé malé aplikace a služby OEM uvedené pro vývojáře.

Jak používat OOS debloater na OnePlus 3/3T

Nejprve si nejprve stáhněte aroma debloater z výše uvedeného odkazu a přeneste jej na váš OnePlus 3.

Nyní spusťte telefon do režimu obnovy. Chcete -li to provést, vypněte zařízení a poté stiskněte a podržte tlačítko napájení a tlačítko hlasitosti. Držte tlačítka, dokud se vaše telefonní nehodí do zotavení.

Při zotavení TWRP se doporučuje, abyste nejprve provedli zálohu alespoň vašeho systému systému. Toho lze provést výběrem zálohy z nabídky TWRP. Zde vyberte oddíl systému a jednoduše přejeďte přejeďte pro zahájení procesu zálohování.

Chcete -li použít debloater, jednoduše jej při zotavení bliká. V nabídce obnovy vyberte nainstalovat a poté vyberte ZIP navigací přes složky.

Brzy musíte vidět uživatelské rozhraní Aroma, kde můžete vybrat aplikace, které chcete z oddílu systému zařízení odstranit. Seznam je většinou naplněn společností Google Apps, jak již bylo zmíněno.

Když jste vyrobeni s debloaterem, restartujte zařízení a již nesmíte mít aplikace, které jste se rozhodli odstranit.

Hotovo!

Nenechte si ujít: Získejte starý režim vibrací zpět na OnePlus 3/3T

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *