Nová v iOS 10: Funkce „oznamující volání“ pro iPhone slyšitelně hovoří o názvu přicházejícího volajícího

0 Comments

Nová funkce pro iPhone v iOS 10 označené „oznamovací hovory“ slyšitelně hovoří o názvu příchozího volajícího. Takto to funguje.

iOS 10 má vestavěné velmi silné a vzrušující funkce, o kterých Apple využil každé příležitosti k mluvení. Existuje přepracovaná zkušenost s zprávami, nový zážitek z oznámení a widgetu a dokonce i přepracovaná aplikace Map, která usnadňuje navigaci a hledání zájmu. Všechny prodávané a inzerované funkce iOS 10 jsou skvělé, ale často jsou to ty, které si nevšimnou, nebo menší integrace, které mohou nabídnout nejlepší hodnotu.

Jedním z těchto menších přírůstků, které o ní mimochodem nemají píseň a tanec, je schopnost příchozích hovorů slyšet slyšitelně iOS 10. Tato funkce může být velmi prospěšná při řízení a připojená k automobilové soupravě Bluetooth, Nebo když v rušném stavu a nedokáže se okamžitě podívat na displej, aby zjistil, kdo skutečně volá. Ve výchozím nastavení není povoleno, takže se podíváme na to, jak jej aktivovat.

Krok 1: Musíme začít v nastavení pro telefonní aplikaci, která je vestavěna. Chcete -li se tam dostat, spusťte aplikaci Nastavení ve vašem iPhone a přejděte dolů a vyberte telefon.

Krok 2: Předvolby telefonů musí být rozděleny do několika jednotlivých skupin, jak je uvedeno ve skupinovém zobrazení tabulky. Pod sekcí s záhlaví „volání“ klepněte na Oznámení hovorů.

Krok 3: V této části máte nyní čtyři možnosti:

Vždy: Pěkné samovysvětlení. Výběr vždy zajistí, že jméno nebo číslo volajícího je vyhlášeno za všech podmínek.

Sluchátka a auto: Tato možnost zajistí, že jméno nebo číslo volajícího je oznámeno pouze tehdy, když je iPhone připojen pomocí Bluetooth k automobilu nebo pomocí Bluetooth nebo kabelového připojení k sluchátkům.

Pouze sluchátka: Ohlásilo jméno nebo číslo volajícího, když bylo připojeno pouze k sluchátkům.

Nikdy: výchozí a poměrně sebevysvětlující. Nikdy nevyužijte tuto funkci.

Krok 4: Vyberte jednu z výše uvedených možností, abyste přizpůsobili funkci oznamovacích hovorů svým osobním požadavkům. Nejjednodušší způsob, jak to otestovat, je vždy vybrat, což naznačuje, že budou oznámeny všechny příchozí hovory.

A to, jak se říká, je vše, co napsala. Od nynějška, kdykoli je přijat příchozí hovor, systém iOS 10 nainstalovaný na iPhone rozpozná, že funkce oznamovacích hovorů je v provozu a vždy tyto hovory oznámí. Nebo oznámíte pouze za zvolených podmínek, pokud jste šli na něco jiného než vždy jako požadované nastavení.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Jak snížit iOS 10 na iOS 9.x [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 10 / 10.0.1 pro iPhone, iPad, iPod touch [nejnovější aktualizace stavu]

Stáhněte si iOS 10, 10.1, 10.0.1 Odkazy a instalace na iPhone 7, 6S, 6, Plus, SE, 5C, 5C, 5, iPad, iPod [Tutorial]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *