Další populární aplikace Google Voice, GV Mobile+ zasáhne obchod iPhone App Store!

0 Comments

Konkurence je dobrá. opravdu dobré. Zdá se, že „otevřenost“ a Mighty Android konečně ovlivnila způsob, jakým Apple zpracovává obchod s aplikacemi. Nedávno ohlášená omezení App Store a pokyny pro kontrolu aplikací jsou nyní v akci, čtenáři!

GV Mobile+ byl k dispozici v obchodě App Store (i když pro neuvěřitelně krátkou dobu) začátkem tohoto roku, ale poté Apple konzervoval, protože to „duplikované funkce, s nimiž iPhone přichází (čtení: dialer, SMS atd.)“. Vývojář Sean Kovacs byl tak nucen jej přemístit na Cydia pro iPhony iPhone.

Ale GV Mobile+ právě nyní zasáhl App Store! Stojí to dobrých 2,99 $ (jako GV Connect) a přináší veškeré velikosti Google Voice nejlépe na vašem iPhone!

V současné době to nebude fungovat pro iPad. Aktualizovaná verze byla právě předložena k řešení problému. četné omluvy. Odstraňte jakoukoli verzi založenou na Cydia, kterou jste nainstalovali, protože může být v rozporu s touto verzí. Pomůžu všem a všem, pokud mi dáte šanci. Kontaktujte podporu, pokud stránka podpory nepomůže! Nyní na dobré věci … Google Voice je k dispozici pouze ve Spojených státech. Už byste měli mít účet Google Voice při nákupu této aplikace. GV Mobile + přináší sílu Google Voice do vašeho iPhone. GV Mobile +umožňuje uživatelům Google Voice s lehkostí provést následující: +Čísla vytáčení prostřednictvím adresáře iPhone, zadávání klávesnice nebo výběru z interních oblíbených +odesílání, načtení a mazání zpráv SMS +načtení a odstranění nedávné historie hovorů +Přehrávání a odstranění hlasových schránek +Přibírejte hovory z různých telefonů jiných než váš iPhone +Povolit, zakázat, přidat nebo smazat telefony, které Google Voice Forward volá, jak GV Mobile +funguje? GV Mobile + iniciuje chráněné spojení s Google a odešle příkaz k provádění různých úkolů (volání, odeslání SMS atd.). GV Mobile + komunikuje pouze s Google a nikým jiným. Vezměte prosím na vědomí, že GV Mobile+ se silně spoléhá na použití datového připojení (3G, Edge, WiFi atd.). Pokud je vaše datové připojení slabé, tato aplikace nemusí fungovat správně. Pomocí GV Mobile + chápete, že nenese odpovědnost za poplatky za daty, které můžete vzniknout. Jakékoli drastické změny na konci Google mohou způsobit, že GV Mobile + nefunkční. (GV Mobile není produkt Google)

Jaký dobrý malý konec. potěšené zakončení, nutí mě plakat. *čichat*

Stáhněte si GV Mobile+ pro iPhone [odkaz iTunes]

Nezapomeňte se podívat na naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a prozkoumáte mnohem více aplikací pro váš iPhone a iPad.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Apple konečně schválí aplikaci Google Voice pro iPhone

GV Mobile + 2.0 pro útěk z vězení iPhone nyní k dispozici na Cydia

Eric Schmidt z Google rezignuje z představenstva společnosti Apple

Válka slov mezi Steve Jobsem a Ericem Schmidtem

Steve Jobs a Eric Schmidt se setkávají na kávě. Plány nadvlády světa?

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebook Fanpage, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google a Apple.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *