iOS 9.3 Dev Beta 1.1, veřejná beta 1 iOS 9.3 a také OS X 10.11.4, které jsou nyní nabízeny ke stažení

0 Comments

designéři registrované v programech Apple Apple, byly historicky první v řadě, aby získaly jakýkoli typ předběžného vydání Softwarová aplikace, kterou podnik založené na Cupertinu považuje za tvar pro uvolnění testování. My, když jsme znovu byli svědky toho vzoru o pár dní zpět, když Apple uvolnil spoustu beta; včetně iOS 9.3 Beta 1, OS X 10.11.4 Beta 1, TVOS 9.2 Beta 1, a také první beta beta WatchOS 2.2. Zatímco tito designéři hekticky testují své výrobky s nejnovějším firmwarem, Apple hekticky interně připravuje softwarovou aplikaci pro vydání těch, které jsou registrovány v jeho veřejném testovacím programu beta. V rámci tohoto programu jsou nyní veřejnosti nabízeny iOS 9.3 a OS X 10.11.4 Předběžné beta.

Veřejní testeři s mírou zájmu o iOS prostě nechápou, co dělat se sebou. Apple již má na světě beta verzi iOS 9.2.1 out pro testování i pro účely postupu. Vydání iOS 9.3 sedí dobře s touto přírůstkovou aktualizací, ale přidává vynikající nabídku větší výkon pro testery, do kterých se dostanou zuby. iOS 9.3 představuje novou funkci zvanou Night Shift, která v podstatě Sherlocks vyvolává vynikající práci přinášející aplikaci F.Lux, která byla prominentní ve světě útěku z vězení.

Společnost Apple rovněž představila řadu vylepšení Siri, která zahrnují podporu pro řadu nových jazyků. Zejména existují také inkluze pro 3D Touch rychlé akce ve skladových aplikacích, jako je počasí, nastavení, kompas, obchod s aplikacemi a další.

Na straně Mac věcí jsou ti, kteří dávají přednost práci z plochy, schopni dostat ruce na nejnovější OS X 10.11.4 veřejné beta beta právě teď. Jak můžete očekávat, také se s touto aktualizací vypořádáme s některými dobrotami.

Apple se soustředil, když se opět na optimalizaci zabezpečení pod OS X Hood, kromě zavedení podpory online obrázků v aplikaci nativních zpráv v OS X. Rutinní jedinci platformy by si měli také všimnout některých působivých vylepšení výkonu.

Pro ty, kteří již provozují veřejné verze beta beta iOS nebo OS X, jsou aktualizace nabízeny právě teď pro registrované veřejné testery jako stahování OTA-Air (OTA) s příslušnými mechanismy aktualizace softwarové aplikace.

Aktualizace x1: Apple nyní také vydal iOS 9.3 Beta 1.1 Vyvinout číslo 13E5181F na ty, kteří jsou zaregistrováni v programu Apple Designer s opravou pro instalační problémy.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

iOS 9.2 / 9.1 Aktualizace stavu útěku z vězení

Funkce iOS 9.3: Ať už je na jednom místě cokoli nového

iOS 9.3 útěk z vězení na videu

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *