Analogové vstupní expanzní desky pro Raspberry PI

0 Comments

[KEN OLSEN] Potřeboval spoustu analogových vstupů pro jeho modelový železniční projekt. Chtěl použít malinovou píci, ale bohužel nejsou k dispozici žádné analogové vstupy na záhlaví GPIO. Ale tam je spi. Takže použil online službu, aby navrhl své analogové vstupní expanzní desky.

Uvádí, že orel může být trochu bolesti, se kterou je třeba pracovat. Pro tento projekt se rozhodl dát cirkuse.IO zkusit. Jedná se o nástroj rozložení v prohlížeči, který jsme se podívali na odkazy po nějakém čase. Služba umožňuje zakoupit přímo z návrhu v prohlížeče bez nutnosti spuštění gerberských souborů nebo podobně (desky se provádějí pomocí služby OSH Park Service). Je velmi spokojen s deskami, které se vrátil. Mají stopu pro konektor k rozhraní s RPI.

Design používá analog MCP3008 na SPI žetony. Každý má osm kanálů, ale ken] potřebovalo mnohem víc než to. Vzhledem k tomu, že služba nabízí tři kopie desky, které je vyrobily moduly přidáním koncových konektorů, které řetězec SPI a výkonové lišty z jedné desky na další. Nenechte si ujít plné demo ve videu po přestávce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *