Domácí sonda pro 3D tiskárnu: $ 3

0 Comments

Máte několik možností, pokud chcete použít sondu na úroveň lože 3D tiskárny. Zřídka, uvidíte optické nebo kapacitní sondy. Mnoho víc běžněji, vaše sonda bude cítit kovový tisk nebo používá fyzickou sondu, aby se dotýkala tiskového lože. [Design Prototype test] Dlouho používá blouch, který používá druhou metodu. Nicméně, uvedení do vyhřívaného stavebního komora, aby to zabránilo práci, takže se vydal, aby vytvořil svůj základní design pomocí klávesy Allen.

Viděli jsme Allen Crečníciální senzory dříve, ale obvykle používají mikrospínač. Také jsme viděli mikrospínače používané přímo sondovat postel. Ale v tomto případě 3d tištěný pláště ventilátor používá optický senzor, který má na vědomí, když allen rozhoduje o lůžku.

To, co jsme se opravdu líbili, byl traťový mechanismus, který je druh semi-manual. Magnet drží klíč z cesty během normálního provozu. Před domem nebo jinak sondou postel, uvolníte klíč z magnetu. Když jste hotovi, můžete ji znovu zaparkovat. Není potřeba servomotor nebo cokoliv jiného elektrické.

Vypadá to docela cenově dostupné s rozsahem více než 10 měření menší než 0,05 mm. Není to skvělé, ale ne špatné za $ 3. Čekáme na STL, které jsou připravovány. Nicméně, můžete snadno přizpůsobit myšlenku k určitému nastavení tiskárny docela snadno. Kromě toho existují plány na zlepšení přesnosti s malým redesignem.

Nedávno jsme přešli, jak Marlin sjednocená lůžka vyrovnávání, a tato sonda by pro to fungovala. Existuje také trend, aby se senzor vložil do trysky, která má své výhody a nevýhody.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *