IPad Tiny 4 Oznámen: specifikace, cena, datum vydání

0 Comments

běh stejně jako dnešní akce Apple s sebou přinesla hodně diskusí „vůle, nebudou“. Analytici i profesionálové na trhu se zuřivě debatovali o budoucnosti Apple a zaměřili se na to, co by se během této velmi zásadní události představilo. V jednom okamžiku se dokonce zmínila o možnosti, že Apple odstraní iPad, aby se soustředil na jeho větší tablety. No, teď, když je iPad Tiny 4 oficiálně tady, můžeme položit pověst k odpočinku. Zde je úplné nízké nízké hodnoty miniaturního iPadu čtvrté generace.

Konečně, tablet „mini“ od Apple je opravdu, mini, takže už nebudeme promarňovat čas a také se dostat ke specifikům iPad Tiny 4.

Funkce / specifikace

Design

Jak se očekávalo, Apple i jeho vhodný styl týmy převzali motivaci z nádherného iPad Air 2 a vytvořili iPad mini generace. Aspekt ultra-rukového typu současné vlajkové lodi iPad Air byl přenesen napříč současnou malou nabídkou, což s sebou přineslo senzační 6,1 mm profil ve srovnání s deskou 7,5 mm, která je iPad Tiny 3.

Zobrazit

Pokud to není zlomené, pak je s největší pravděpodobností chytré nechat to dobře i opravdu sám. Za tímto účelem iPad Tiny 4 obsahuje přesně stejnou 7,9palcovou senzační sítnici, která způsobila, že vizuální média na iPad třetí generace vypadají senzační. Nativní rozlišení 2048 x 1536 pixelů vytváří neuvěřitelných 3,1 milionu pixelů, což odpovídá 326 pixelům napal.

Ale to není všechno; Zdá se, že inovace obrazovky na Tiny 4 byla vypůjčena od iPad Air 2, v tom, co jsou v podstatě tři prvky obrazovky integrovány do jednoho panelu, aby vytvořily životně podobné obrazy.

Procesor

Nejaktuálnější iPad drobné těží z zahrnutí procesoru A8 navrženého Apple a koprocesorem M8, objevené v loňském iPhone 6 a 6 Plus. 64bitový design čipu A8 využívá výjimečně rychlé rychlosti CPU, spojené s vážně vynikající grafikou, díky níž je iPad Tiny 4 značné vylepšení oproti předchůdce.

Fotoaparát

Rozmanitost iPadů společnosti Apple není přesně pochopena, že je nejjednodušší využití, když se týká chytání těchto nepopsaných fotografií. Koneckonců, to není skutečně znamenaná funkce tabletu 7,9 palce. Udržování toho, že firma nadále zvyšuje nabídky CAM s každou generační ránou, tentokrát kolem pomocí zadního střelce 8-megapixelu s modulem 1,2 megapixelu směřujícího vpřed pro FaceTime HD CAM. Hlavní vačka může podporovat stabilizaci videa, schopnost nahrávat 1080p videa kromě videí SLO-Mo při 120 snímků za sekundu.

Dotkněte se id

Již byla provedena nepřetržitá vylepšení a bude i nadále prováděna k dotyku ID. Neexistuje opravdu fantastická nabídka, kterou lze udělat hardware chytrý, aby se zvýšil výkon, protože návštěvník je již velmi efektivní. Aktuální i největší iPad Tiny obsahuje přesně stejný snímač Touch ID, jak je objeven v iPad Tiny 3, s jakýmkoli typem změn s výkonem, který je zpracováván na straně softwarové aplikace.

Životnost baterie

Životnost baterie je velmi klíčovým prvkem jakéhokoli typu spotřebního zařízení, ale i mnohem více, když mluvíme o přenosném tabletu, jako je iPad. Integrovaná lithium-iontová baterie, která je vyvinuta do iPad Tiny 4, dodává jednotlivcům až deset hodin konstantní výdrže baterie za nejlepších podmínek.

Software

Jedním z největších prodejních bodů nového iPad Mini je pravda, že bude dodávána s zcela praktickou verzí již nainstalované iOS 9. Apple šel do zdánlivě vynikající délky, aby založil iOS 9 s iPadem pevně ve své mysli, něco, co okamžitě ukazuje, když přemýšlíte o iPadu pouze vložených dovnitř. Zahrnutí nového snímku, stejně jako výkon Split View, který patří do iPadu, zvýší účinnost i multitaskingové schopnosti. Nezapomeňte, že existuje také nový obraz v obraze (PIP), který spustil rozruch s extatickými fanoušky iOS, kdy se vzpomněl, že to Apple poprvé představil během WWDC.

Barvy

Bohužel zde není nic nového. IPad Tiny mohl těžit z nádherné revize, ale barevné volby zůstávají stejné. Zainteresovaní spotřebitelé budou moci přeměnit na možnost mít iPad čtvrté generace s oblastí šedou, stříbrnou nebo nádhernou zlatým povrchem.

Příslušenství

Někdy je to dostupnost obchodovatelného i výkonného příslušenství, které může nakonec přesvědčit spotřebitele k nákupu produktu. Abychom pochválili současný iPad Tiny 4 Apple, vylepšil doprovodnou odrůdu příslušenství podáním IT fyzické i digitálních polic s novými moudrými obaly v různých povrchových úpravách, kromě senzační moudré situace, která využívá další úroveň ochrany.

Cena

iPad Tiny 4-16 GB Wi-Fi: 399 $
iPad Tiny 4-64 GB Wi-Fi: 499 $
iPad Tiny 4-128 GB Wi-Fi: 59 $null

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *