Populární útěk z vězení Upravujte aktivátor aktualizovaného tak, aby podporoval iOS 9.3.3

0 Comments

Čínský tým Pangu se sídlem v Číně mohl minulý víkend překvapit celou čtvrť z vězení vydáním nástroje, který majitelům gadgetů poskytuje poloproběžný útěk z vězení, jako my Vím, to je jen jedna část větší hádanky.

Být schopen útěk z vězení gadget a také získat přístup k Cydia je jedna věc, ale schopnost stáhnout a také nastavit vylepšení a rozšíření, která jsou kompatibilní s nejnovější verzí iOS, je úplně další ballgame. Jak jsme již již zmínili, roste i dynamický veřejný seznam balíčků, které jsou kompatibilní s iOS 9.3.3, stejně jako nyní, díky práci Ryana Petricha, k tomu lze přidat extrémně prominentní aktivátorskou užitečnost seznam.

Majitelé iPhone, iPad i iPod Touch, kteří byli na chvíli zahrnuti do sousedství vězení, budou určitě mít základní sadu vylepšení, které vždy nastavili, kdykoli je dosaženo útěku z vězení. Může to být malý nástroj, který vylepšuje platformu iOS jednou nebo druhou metodou. Nebo by to mohla být velká instalace, která zcela přepíše přesně to, jak vypadá konkrétní část platformy Apple a funkce, jako je zavedení přepracovaného zážitku z řízení nebo multitaskingu. Bez ohledu na to, co je tato instalace, jsou možnosti, že má integraci aktivátoru v jedné nebo druhé metodě.

To je místo, kde se ve světě útěku z vězení fascinují. Někdy je modifikace nebo rozšíření zcela kompatibilní s novou verzí iOS, ale jeho závislosti je stále třeba aktualizovat, než bude moci fungovat správně.

Jakékoli vylepšení, které potřebuje, aby aktivátor fungoval, jako jsou ty, které potřebují jednotlivce, aby vytvořili jedinečné gesto pro vyvolání výkonu balíčku, by nyní mělo být schopno stáhnout a užívat si iOS 9.2 na iOS 9.3.3 díky Nejnovější verze aktivátoru je tlačena na Cydia.

Aktualizace aktivátoru je také skvělým indikátorem, že obrovští hráči v sousedství vězení začínají přinést kompatibilitu svým hlavním balíčkům. Pro ty, kteří jsou noví pro iOS Jailbreaking, je aktivátor šikovný nástroj zřízený Ryanem Petrichem, který usnadňuje vývoj a také využívá centralizovaná gesta, kromě tlačítka i správy zkratky v rámci iOS. Stručně řečeno, pokud modifikace nebo instalace vyžaduje aktivaci gesta nebo kombinace tlačítek, je pravděpodobné, že s ním bude zpracováno aktivátor.

Aktivátor si můžete zdarma stáhnout z úložiště BigBoss v Cydia.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Útěk z vězení iOS 9.3.3, 9.3.2, více s Pangu na iPhone i iPad [aktualizováno]

Opravte iOS 9.3.3 Chyby útěku z vězení: Cydia havaruje, FaceTime nefunguje, více [FAQ a také průvodce]

Oprava „selhala v Buffer_Write (FD) (8, ret = -1)“ Cydia Erora po iOS 9.3.3 útěk z vězení, tady je, jak

IOS 9.3.3 Kompatibilní vylepšení útěku z vězení pro iPhone a iPad [Seznam]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *