2018 IPAD Pro Design Identifiers a Resolution ověřené, když v nové zprávě

0 Comments

bylo v návštěvních protokolech nalezeno několik nových identifikátorů návrhu iPad, podle Appsee Alytics Platform. Podle společnosti, kromě vývojáře Guilherme Rambo, tyto nové vchody i identifikátoři spojují zbrusu nový návrhy iPad Pro, které se očekávají, že budou tento měsíc odhaleny.

Služba zveřejnila pravdu, že začala vidět iPad8,1, iPad 8,2, iPad8,3, iPad 8,4, iPad 8,5, jakož i identifikátory iPadu 8,8, které se objevují v jeho interiérových protokolech.

Tyto identifikátory byly již dříve zmíněny, přičemž výše uvedený Rambo naznačuje, že iPad8,1, iPad8,2, iPad8,5, stejně jako iPad8,6 jsou všechny nové návrhy iPad Pro Wi-Fi a iPad8,3, IPAD8,4, stejně jako iPad8,7, stejně jako iPad8,8 jsou všechny buněčné konstrukce nového iPad Pro, který Apple plánuje odhalit tento měsíc.

Apple teprve musí oficiálně odhalit, že nové návrhy iPad Pro přicházejí, ale očekává se, že podnikání se sídlem v Cupertinu však bude velmi brzy brzy učinit prohlášení o médiích, s tím, že událost bude pravděpodobně umístěna dříve, než bude měsíc mimo. Protokoly a informace v nich také naznačují, že návrhy iPad Pro z roku 2018 budou i nadále nabízet stejné rozlišení obrazovky jako současné návrhy iPad Pro, které jsou na trhu. Protokoly naznačují dvě různá rozlišení; 1112-po-834 body, jakož i 1366 po 1024 bodech, které, když jsou rovny pixelům, je podobné současné obrazovce nabídky 10,5 palce i 12,9palcových modelů Pro.

Pokud jde o informace, které jsou v ruce, rozhodně to není oficiální, protože stojí za to vzít je s špetkou soli a také pochopit, že se věci mohou změnit. AppSee však má historickou přesnost, pokud jde o tento typ informací i zajímá. Rovněž stojí za zmínku, že nic z toho není „spekulace“ nebo nejlepší pokusy o předpokladu. Tato informace je přesná na základě toho, co se zobrazuje v rámci protokolů, jakož i na vlastnostech, které zůstanou při návštěvě zařízení.

Ať už je pravda, stále očekáváme, že Apple v příštích několika týdnech najde společně před světovými médii, aby odhalil řadu iPad Pro z roku 2018. Očekává se, že tyto gadgety najdou s poněkud větší fyzickou stopou, pokud jde o jeho šířku, ale celkově se sníženou velikostí. Všechny současné informace ukazují na 30. října pro tuto událost.

(Via: MacRumors)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhnout: iOS 12.1 Beta 3 odkazy na IPSW, aktualizace OTA

Útěk z vězení iOS 12.0.1 Aktualizace: Apple přestane podepisovat iOS 11.4.1, tady to znamená

Jak snížit iOS 12.0.1 na iOS 12.0 / 11.4.1

Poznámky k vydání iOS 12.0.1, změny, bezpečnostní materiál podrobně popsaný společností Apple

Stahování: IOS 12.0.1 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA pro iPhone i iPad

Útěk z vězení iOS 12.0.1 / 12 / 12.1 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Downgrade iOS 12.0.1 až 11.4.1 může být stále možné, právě zde jsou podrobnosti

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *