Apple zveřejňuje svá videa iOS 7 Tech Talk Online pro všechny vývojáře

0 Comments

, pokud jste neměli to štěstí, že jste se dostali na WWDC a posadili se na některé z Apple’s Sessions, možná jste se museli spokojit s jedním z nich Technické rozhovory společnosti. Probíhající po celé Severní Americe, Asii a Evropě, rozhovory viděly Evangelisté Apple na silnici, aby pokryli rozvoj aplikací i her pro Apple Systems.

Samozřejmě, když říkáme, že jste se možná museli spokojit s technickými rozhovory, to dělá celá něco jako nespravedlnost. Podle všech účtů jsou rozhovory skvělým zážitkem a velmi užitečné pro ty, kteří vytvářejí aplikace a hry pro zařízení iOS. Problém je v tom, že ne každý se může dostat k technické řeči, i když to může být snazší než udělat pouť na WWDC.

Naštěstí pro vývojáře Apple dnes zpřístupnil své technické rozhovory a sledovat online pro ty, kteří mají platné účty Apple Developer. V e -mailu zaslaném vývojářům Apple vysvětlil, že rozhovory jsou zaměřeny na ty, kteří vytvářejí aplikace speciálně pro iOS 7.

Registrovaní vývojáři Apple mohou sledovat úplné relace z Tech TECH TECH IOS 7, aby získali hloubkové pokyny pro vývoj pro iOS 7. Objevte, jak vytvořit inovativní, flexibilní a intuitivní aplikace, které integrují nejnovější technologie Apple.

Na webových stránkách Apple Developer je k dispozici šestnáct videí, přičemž předměty sahají od Open ES 3.0 až po skryté vývojové drahokamy IOS 7. Každý, kdo staví aplikace, které budou běžet na iOS 7, by se dalo dobře, aby se videím podíval přinejmenším.

Jako malá ochutnávka, tady je to, jak Apple popisuje své video OpenGL ES 3.0.

OpenGL ES poskytuje přístup k výjimečné grafické síle Apple A7. Podívejte se, jak inovace v OpenGL ES 3.0 poskytují neuvěřitelnou grafiku ve hrách a dalších mobilních 3D aplikacích. Zjistěte o pokročilých efektů povolených nejnovějšími vylepšeními API a získejte konkrétní tipy a osvědčené postupy, které můžete sledovat ve vašich aplikacích.

Kdokoli s účtem pro vývojáře iOS může získat přístup k videím a lze buď streamovat online, stahovat nebo sledovat prostřednictvím aplikace WWDC IOS. Pokud však sledujete online, budete potřebovat Mac a jako prohlížeč používáte Safari.

Na videa můžete přistupovat k tomuto odkazu: Developer.apple.com/tech-talks/videos/

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *