Tato energetická banka využívá lehčí plyn k poplatku za vaše gadgety [Video]

0 Comments

mobilní energetické banky a situace s baterií jsou součástí i pozemek smartphonu a vlastnictví tablet pro mnoho, i když tyto produkty ukončily, ale tyto produkty skončily Jeden spuštění, který je v poslední době menší a také efektivnější energeticky účinnější, nabízí celkový měnič her, který bezpečně zvyšuje energii využívající ekologický lehčí plyn. Tento zcela alternativní přístup, který více než zdvojnásobil svůj předběžný cíl v hodnotě půl milionu dolarů se čtyřmi týdny kampaní, nabízí spotřebitelům metodu z přenášení statných energetických pomůcek, stejně jako s třísekundovým vrcholem- Navíc lehčího plynu schopného shromáždit 11 cyklů poplatku na iPhone, může to být pokrok, který mobilní trh už dávno touží po touze.

Cílem tohoto produktu je známý jako Kraftwerk-i když nebyl vyslovován přesně stejným způsobem jako klíčový elektronický hudební oděv z Německa-cílem tohoto produktu. I když máme předvídavost, abychom si s námi vydali nabíječku, když se roamingem, objevení zásuvky napájení je úplně ještě jednou věcí, ale s Kraftwerkem můžete doplnit obecné lehčí palivo, stejně jako poplatek za smartphone, tablet, notebook nebo SmartWatch, aniž byste museli zavěsit tolik jako napájecí mřížka.

Nejenže je Kraftwerk neuvěřitelně malý i diskrétní-jeho faktor 4 x 3 x 1,8 palce je rychle veverka do kapsy-ale je však také FSA povolena pro využití na palubě, řekněme, letadlo, takže je schopen těžit značná část obchodních jednotlivců, kteří nebudou pochybovat o jeho získání.

Ezelleron, německý podnik za Kraftwerk, je tým inženýrů, designérů, vědců a designérů softwarových aplikací, kteří se otrokovali nad svou produkcí, aby ji přinesli stejně jako bod, kde je připraven být představen do světa, stejně Když začne maloobchod na konci roku, budou dny tradičních přenosných dodavatelských jednotek skutečně očíslované.

Ekologicky šetrná povaha Kraftwerk je obrovským faktorem tahu, ale zatímco vlastní super-světelné kazety Ezelleronu jsou plné plynu, který na planetě je jednoduchý, lze také využít normální kempování nebo lehčí plyn.

Je navržen tak, aby pracoval ve všech povětrnostních, přičemž byl obtěžován nenápadně, stejně jako v počátečním nákladovém bodě 99 $, nemůžeme čekat na jeho eventuálním spuštění.

Podívejte se na oficiální video Kickstarter níže, stejně jako vždy, nechte své myšlenky v komentářích.

(Zdroj: Kickstarter)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *