Ještě jedna věc, která vytváří iPhone, iPhone [video]

0 Comments

, pokud nemáte reklamy na iPhone, které byly vydány v březnu, byla dnes přepracována a znovu vydaná, představovat poněkud upravené Tolline.

Starší verze těchto reklam představovala různé hlavní diferenciační funkce iPhone, jako je App Store s jeho 500 000+ aplikacemi, FaceTime a Airplay. Po představení uvedených funkcí by vypravěč uvedl: „Pokud nemáte iPhone, dobře, nemáte iPhone!“ Což není velmi příjemná věc.

Novější reklamy vydaly dnes úpravu, která se tagline, i když lehce, činí reklamy mnohem přátelštější. Jsou to v podstatě přesně stejné reklamy, které byly propuštěny v březnu, přičemž na konci se vyprávění mění. Hlasatel nyní říká: „App Store – ještě jedna věc, která dělá iPhone, iPhone“.

Dnešní reklama přesně zdůrazňuje, jak je největší obchod s mobilními aplikacemi na světě – obchod s aplikacemi – jen největší (a pravděpodobně nejlepší) sbírkou mobilních aplikací. V reklamě jsou představeny dvě aplikace: Fly Delta (která je vynikající pro správu letů s Delta Airlines) a mobilní kartu (která vám umožní platit za kávu ve Starbucks).

Zde je přepis reklamy:

Pokud nemáte iPhone, nemáte App Store. Takže nemáte největší výběr aplikací na světě; To je jednoduché objevit a to jednoduché stahovat přímo do telefonu. Takže to může být téměř cokoli … jako palubní vstupenka. Nebo udělejte téměř cokoli … jako zaplatit za kávu.

App Store – ještě jedna věc, která dělá iPhone, iPhone.

A konečně, právě tady samotná reklama:

Vynikající reklama společnosti Apple pro jejich gadgety iOS – které zdůrazňují extrémně nejlepší rysy jejich produktů – je jedním z největších důvodů za vynikající úspěch uvedených produktů. Reklamy jsou jednoduché, ale ale zabalí dostatečné úder, aby lidé přiměli své staré „inteligentní“ telefony Nokia a pro nespokojené zákazníky je obtížné využít chytré telefony Android.

Zatímco Android je výkonná platforma, není tak jednoduché využít jako iPhone, a proto váš typický Joe upřednostňuje iPhone nad Androidem. Věci prostě fungují na iPhone, zatímco na Androidu berou nějakou práci, stejně jako ano, mluvím ze zkušenosti: přiměl jsem, aby můj otec získal přání HTC pro sebe a má potíže s tím nejjednodušší věci. Podejte mu iPhone a také dělá cokoli sám!

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google i Apple.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *