100 tapet pro hory pro Galaxy S10 & S10 Plus

0 Comments

Samsung byl jedním OEM, který se pokusil vyhýbat se designu zářezu mnohem znatelněji než ostatní. Přestože to Samsung konečně přijala s chytrými telefony středního rozsahu a rozpočtu, dokázal se tomu vyhnout na svých vlajkových lodích. Samsung Galaxy S10E, Samsung Galaxy S10 & S10 Plus House Selfie Video Camera v malém vyříznutí. Displej pro díra inspiroval řadu umělců a designérů, jak je patrné z celé řady tapet pro hory pro Galaxy S10, S10E & S10 Plus.

Zářez byl v posledním roce a letos mnohem univerzálnější. Přesto jsme nikdy neviděli tak četné tapety nebo aplikace, které zahrnují zářez, skrývali ho nebo jej zvýraznění. Úder díry je však úplně jiný příběh.

100 tapet pro díry pro Galaxy S10E, S10 & S10 Plus

Máme asi sto různých tapet vyvinutých různými umělci a sdílíme různé lidi po celém internetu. V důsledku toho jsou také v různých rozlišeních tapety. Nebereme kreditní zprávu za jednu z nich, ale bylo by téměř nemožné najít a vydávat úvěrové zprávy všem, kteří k těmto tapet přispěli.

Musí si přečíst: 10 funkcí Samsung One UI, o kterých byste měli vědět

Tyto tapety byly vyvinuty pro prodlouženou díru na Samsung Galaxy S10 & S10 Plus, stejně jako Galaxy S10E. Pravděpodobně není těžké rozeznat, které tapety jsou implikovány, pro které telefony. Zahrnovali jsme některé z výše uvedených tapet, abychom vám poskytli nápad. Všechny z nich najdete a mnoho dalších v souboru zipu naleznete pod obrázky. Vyzkoušejte tyto tapety na otvory na vaší Galaxy S10 nebo S10 Plus a dejte nám vědět, zda odpovídají displeji vašeho telefonu.

Samsung-Galaxy-S10-Hole-Punch-Wallpapers.zip | 78,8 MB

Stáhněte si tisíce tapet na zásoby

Problémy s úderem do díry

Stále existují někteří lidé, kteří nejsou fanoušky, ale většinou to přijali recenzenti i nadšenci. Je to pravděpodobně proto, že jsme si všichni byli tak zvyklí na zářezy, když do očí bijící děrová díra na displeji vypadá místo ohavně osvěžující. To však neznamená, že úder díry nepředstavuje nějaké problémy. Pro jednoho, Samsung musel udělat stavový řádek mnohem silnější, než je třeba.

Malý zářez by se snadno vešel do výchozí šířky stavového řádku. Vzhledem k tomu, že otvor pro díru ponechává prostor mezi sebou a horní částí, se prořezává hlouběji do displeje. Výsledkem je, že stavový řádek musí být vyšší, jinak se otvor pro otvor sníží na obsah na obrazovce. To by nebylo hezké.

Nenechte si ujít: Zobrazit zářez – dobrá nebo špatná věc? Náš pravdivý názor

Kromě toho je prodloužený otvor na Samsung Galaxy S10 & S10 Plus ve skutečnosti těžší vyhnout než zářez. Obzvláště při prohlížení videa nebo vidět fotografii. Pak je tu skutečnost, že se dokonale nesrovnává s zakřivenými rohy telefonu a je trochu pryč. Takže to není ani ve středu, ani dokonale v rohu. Nepřijalo by to přesně trypofobní lidi, ale stále je to něco, co nemůžete undat.

Zdroj: Mattcabb | Reddit | Smíšený

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *