Přidání perzistentní paměti i Ethernet do vinobraní arkádové stroje

0 Comments

Pokud jste pravidelný čtečka, jste určitě obeznámeni s hackerem [Sprite_tm]. Pracuje s kolegy členů hackerspace TKKRLAB, aby se věci připravily na své oficiální slavnostní otevření 28. května, stejně jako složené, aby sdílel práci, které právě nedávno dokončilo kopnout věci.

Jako součást jejich přípravy, oni punčochu spoje se všemi druhy hacker-přátelských dobrot, včetně spousty nástrojů, stejně jako klubového kamaráda, kromě ročníku ‘1943’ arkádový kabinet. Hra je oblíbená skupina, ačkoli pokaždé, když je napájení vypnuta, ztrácí všechny těžce vydělané vysoké skóre. [Sprite_tm] pochopil, že by mohl zvýšit na současném registru papíru založeného na papíru, takže vytáhl stroj k dispozici, aby zjistil, co by mohlo být provedeno.

Využil AVR, aby se dostal do logické desky Z80 stroje, což mu umožnilo zkontrolovat, stejně jako skládat celé ramské hry, kdykoliv potěšen. To mu umožnilo udržet záložky na vysoké skóre, obnovit je do paměti, kdykoliv je stroj napájen zpět. Přidání AVR rovněž umožnilo přidat rozhraní TCP / IP, který je využíván k odeslání vysokých skóre do Twitteru, kdykoli někdo porazí předchozí záznam.

Jeho modulární sběrnicový kohoutek lze využít v každém druhu hardwaru založeného na Z80, takže pokud máte nějaké vinobraní zařízení, která se kolem sebe, ujistěte se, že se jeho stránky houpat za podrobnější pohled na vývojový proces.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *