Apple Iwatch zřejmě provozuje iOS a vydává koncem tohoto roku

0 Comments

, že se blogosféra dostane do něčeho tizzy nad konceptem Apple, který na trh přináší takzvaný „iwatch“. Od té doby, jak se zdá, Pebble Smartwatch nakonec vytvořil držák vydání dodržováním jeho fenoménu Kickstarter, mluvení o odhlášení Apple, které tento trh bylo bez relendů. Slyšeli jsme řadu bezvýznamných zpráv odkazujících na znamenající IWatch v průběhu let, ale je tu přetrvávající pocit, že tentokrát je to pro skutečné, stejně jako Bloomberg, který navíc navíc osvětlil záležitost tím, že očekává, že očekává Cupertino Business, který je třeba najít s takovým gadgetem během příštích devíti měsíců.

Bloomberg byl zpočátku odpovědný za to, že zahodil nějakou váhu za záběry z náramku, kterými se zaznamenal, že Apple měl na zařízení více než sto návrhářů, a také dnes Bloomberg zveřejnil novou zprávu, která prohlašuje, že Apple představí iWatch v určitém okamžiku v Pozdní 2013. Poté, co prozkoumal návrhy ovocného podnikání – včetně podání asi 79 patentových přihlášek údajně spojených s produktem – Bloomberg zabalil, že návyky společnosti Apple naznačuje, že záhadná nositelná technologie je na cestě.

Pokud jde o funkce, Bloomberg věří, že Apple si udržuje otevřenou mysl a studuje velké množství oblastí i funkcí. Patří mezi ně potenciální volání, mapování a implementace navigace, kromě zdravotních vlastností, jako jsou krokoměry a monitory srdeční frekvence / puls.

Sir Jony Ive je uváděn jako dlouhodobý obdivovatel hodinek, stejně jako s Angličanem, nyní v srdci hardwaru i softwarové aplikace po nekoremoniálním vyřazení bývalého VP Scotta Forstala iOS, bude to fascinující vidět To, co on stejně jako jeho 100-silný tým dá trhu.

Přichází do softwarové aplikace i na straně baterie, TheVerge přišel s vlastními zdroji a určil, že iWatch bude běžet na vrcholu iOS Apple, namísto proprietárního softwaru iPod Nano. Získání iOS na běh na gadgetu, takže málo není výzvou, zdá se, že skutečným testem je výdrž baterie, což podle zprávy musí jednotlivci dodat nejméně 4 až 5 dnů výdrže baterie za jediný náboj. Současný prototyp iWatches není schopen překročit značku 2 dnů-baterry.

Vzhledem k tomu, že jsme právě překročili linii z krátkého měsíce února, odhad Bloomberg by umístěl iWatch v tržní aréně právě včas pro odměňující prázdninový spěch. Ačkoli tyto nejnovější zprávy budou stále přesvědčit spoustu spotřebitelů, že je to buď skvělý nápad, nebo nepochybně něco, co Apple opravdu udělá, fanfár obklopující Apple, který přináší nový produkt na trh, bude jeho horké téma, pokud stejně jako kdy je uvolněn.

Věříte, že Apple ve skutečnosti půjde po trase iWatch? Sdílejte své myšlenky pomocí normálních médií níže!

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *