Palm přenosná klávesnice jde bezdrátové

0 Comments

dlouho, když digitální portables, kde v jejich dětství, lidé už byli spatřeni na malé klávesnice, stylus nebo ne. Takže Palm udělala nádhernou bitovou přenosnou klávesnici, která by se skládala stejně jako ve tvaru v kapse nákladu. Stejně jako to, co máme nyní pro high-end psaní na cestách? Gumové roll-up želé Keebe? To je těžké z tohoto písaře.

Ale proč nepořádek s úspěchem dlaně přenosné klávesnice? To prostě musí být aktualizováno pro naše časy, stejně jako to je přesně to, co [Xinming Chen] se svým adaptérem Bluetooth PPK Bluetooth.

Inspirován prací [CY384], aby se adaptér USB kromě [Christian] s úsilí s ESP32, [Xinming Chen] vysvětluje, že tato verze je mnohem více výkonnější, jednodušší k programu, stejně jako je postavený -Je to nabíjecí okruh LI-PO. Stejně tak využívá hardwarový sériový port namísto softwarové aplikace seriálu, který šetří mozek.

K tomuto stavbě není opravdu moc, což závisí na adafruitské peří NRF52840 stejně jako snadno fungovat s Palm III, stejně jako palm v klávesnice. Protože PPK je RS-232, stejně jako musí být TTL, tento okruh rovněž potřebuje měnič hladiny napětí, který může být vyroben s trochou hrstky komponent. Máme rádi, že je tu malý skrytý přepínač, který zabývá baterií, když se adaptér klikne na konektor.

Schéma, kód, stejně jako STL data jsou všichni v úložišti, takže jdi vyzvednout jeden z těchto skládacích Keeb pro levné na elektronické zálivu, zatímco jsou stále kolem. Zobrazení demo video rozložte po přestávce.

Chcete all-in-one službu pro psaní na cestách? Zkontrolujte historii malých počítačů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *