EPIC pro Mac OS X umožňuje rychlé a efektivní vytváření prezentace

0 Comments

, ačkoli obchod s aplikací iOS přetéká aplikacemi pro iPhone, iPod touch a iPad, ekvivalent Mac nemá v něm téměř tolik aplikací, které v něm žijí, žijící v něm. To znamená, že uživatelé OS X mají výrazně menší výběr, pokud se týká rozšíření funkčnosti jejich strojů. S tím řekl, že mám tendenci zjistit, že můj osobní vkus aplikací OS X přichází ve dvou formách, buď neuvěřitelně snadným výtvorům, nebo aplikace, které ve skutečnosti vycházejí ven a nabízejí úžasnou funkčnost, díky nimž je můj život mnohem jednodušší. Příkladem bývalého je živá tapeta, která poskytuje dynamické pozadí a příkladem druhého je Xcode nebo Pixelmator, které nabízejí chrochtání a sílu.

Protože všichni občas vyžadujeme trochu lehké úlevy, má smysl se podívat na aplikaci OS X, která je příkladem vývojáře, který uživatelé znají a milují a přidávají trochu jejich vlastní osobní zvrat. Aplikace Epic OS X to dělá tím, že vezme koncept vytvoření dobré prezentace ze sady obrázků a poté přidáme některé velmi dobré a velmi rozumné fyzické efekty a také schopnost přímo interagovat s prezentací na displeji.

V první řadě Epic umožňuje uživatelům vytvářet svou prezentaci pomocí sad obrázků z různých zdrojů včetně aplikace iPhoto, clonu, účtu Flickr, PICASA, 500px nebo jakoukoli místní složku, která se stane, že obsahuje sadu kompatibilních obrazových souborů. Vývojář se pokusil, aby se Epic trochu lišil od ostatních aplikací této povahy zavedením některých neuvěřitelně zábavných a rozumných fyzických efektů, které uživateli umožňují interagovat klepnutím pravým tlačítkem myši na displeji a přetažením myš kolem, aby vyvolaly různé reakce.

Stejně jako zahrnutí této dobré malé funkce zůstává Epic také věrný konvenčním sadám funkcí tím, že má klasický režim prezentace, který poněkud jasně sklouzne skrz sbírku obrázků, stejně jako schopnost vstoupit do režimu spořiče obrazovky a nutit aplikaci do aplikace celá obrazovka. Epic, který vytáhl fyziku a interakční věci z rovnice, není ve skutečnosti nic, co se dosud neučinilo, ale v některých případech se všichni musíme jen obklopit klidnými sekvencemi obrázků, které nám umožňují relaxovat. Aplikace je k dispozici jako stahování 3,99 $ z Mac App Store a vyžaduje Mac OS X 10.6 nebo vyšší.

Stáhněte si Epic pro OS X [odkaz na obchod App Store Mac]

(přes tuaw)

Nezapomeňte se podívat na naši galerii aplikací Mac OS X a prozkoumat mnohem více aplikací pro počítač s napájením OS X.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *