Prozkoumání Tesla Design S vysokonapěťová kabeláž

0 Comments

Když není hektický s jeho den úkolem jako profesor počítače, stejně jako automobilový inženýrství ve společnosti Weber University, [John Kelly] je plodným výrobcem akademických videí. Zjistili jsme jeho video vysledovat 22+ metrů vysokonapěťového kabelu v tesla design s (pod přestávkou) poměrně zajímavá. [John] upozorňuje, že jeho videa jsou extrémně hloubkou, stejně jako nemusí být pro každého:

To není kanál Disney. Pokud se snažíte být bavit, není to kanál pro vás.

Ignorovali jsme varování, stejně jako vyskočené ideál dovnitř “vysoké” napětí v situaci elektrického automobilu (EV), jako je design S je přibližně 400 voltů. Stručně řečeno, vnější vstup pomocí konektoru poplatků může být jediný nebo třífázový, 120 nebo 250 VAC, v závislosti na vašem regionu i nabíjecí stanici. To je posíleno na nominální 400 VDC sběrnici, která je distribuována kolem různých automobilových systémů, včetně motorů i akumulátoru.

Zadní moduly

Nabíjení nádoby

Modul na palubě nabíječku

Rapid Splitter.

Střídač zadního motoru

Přední moduly

Vysokonapěťový spojovací blok

Ohřívač kabinového vzduchu

DC na DC Converter

Ohřívač chladicí kapaliny baterie

Klimatizační kompresor

Front Motor Inverter.

On jde s každým modulem, v detailu podrobně vedení výkonu stejně jako funkčnost, nakonec sestavuje celý systém, který zahrnuje dvě pracovní lavice. Líbilo se nám jeho ponor do počítače řízené pojistky, která právě nedávno nahradila společný styl jeden, stejně jako byl spokojen s jeho úplným využitím etiket.

Pokud jste někdy byli zvědaví na vysoké napětí distribuce EV, držte se nějakého popcornu, stejně jako zkontrolovat toto video. Podíval se se svými spoustou playlistů, [John] je kanál by byl skvělou polohou, aby zjistil, zda máte zájem o jakýkoliv typ tématu spojeného s hybridy, stejně jako elektrická vozidla, pohonové vlaky a / nebo přenosy. Napsali jsme o některých tesla teardowns dříve, design 3 stejně jako baterie návrhu s. Servisovali jste / hackoval vysokonapěťový systém ve vašem EV? Pochopme v komentářech níže.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *