Apple HomePod obdrží schválení FCC, mohl by brzy spustit

0 Comments

Apple Siri-poháněný inteligentním řečníkem, HomePod, byl oficiálně schválen Federální komunikační komisí, nebo jako lidé mnohem častěji znají organizaci, FCC.

Schválení naznačuje, že budeme pravděpodobně tak blízko k vydání HomePod, jak se dostaneme, aniž bychom fyzicky byli v našich rukou.

Hardware HomePod Apple byl původně naplánován na trh v prosinci 2017, v nejlepším čase pro manickou a vysoce obohacující slavnostní nákupní sezónu. Avšak z nějakého důvodu a z důvodů, které pravděpodobně zůstanou známy pouze společnosti Apple, bylo toto spuštění zpožděno s Apple, což by mělo hardware na trh na trhu „začátkem roku 2018“.

Na začátku roku 2018 jsme nyní absolutně absolutně a z podání FCC vyplynuly nové podrobnosti, které bylo splněno se souhlasem Komise.

Jednou z nejzajímavějších věcí, které jsme se dozvěděli, je to, že záložní dokumenty s FCC jsou datovány 27. září 2017, což naznačuje, že Apple skutečně podal podání před 4 měsíci. Zdá se, že se hardwarem příliš nezměnilo, protože pak, jak z hlediska fyzického designu, vzhledu a funkčnosti, se zdá, že nové papíry nebyly předloženy za poslední čtyři měsíce.

Schválení FCC by se také pěkně spojilo s dřívějšími zprávami, že prodejci společnosti Apple dodávají přibližný jeden milion jednotek HomePod pro globální prodej, přičemž se očekává, že se očekává, že 12 milionů HomePod bude v průběhu roku 2018 vysunuto na trh.

Když sestavíte nedávné schválení FCC, myšlenku, že jeden milion jednotek odeslal, a skutečnost, že regulační a licenční informace byly nalezeny v beta beta iOS 11.2.5, začnete vidět obrázek, který by navrhl, aby Apple mohl, aby mohl Apple Ve skutečnosti začněte používat HomePod k dispozici k prodeji již příští měsíc.

Když HomePod odesílá, zájemci mohou očekávat, že si bude mít mocný reproduktor s inteligencí, který se přizpůsobí svému prostředí. Ať je to prostředí cokoli. A samozřejmě bude také integrace Siri, vysoce věrný zvuk čerpaný ze sedmi interních tweeterů a vlastní čip A8, který bude fungovat jako mozek za produktem. HomePod bude stát 349 $.

(Zdroj: FCC)

Můžete také chtít vyzkoušet:

iOS 11.2.2 Aktualizace útěku z vězení: Co se stane poté, co Apple aktualizuje software s Patch Chaios Patch Public?

iOS 11.1.2 Útěk z vězení s aktualizací Cydia Substrátu: Saurik představit přednášku na Spartahack IV

Pokemon Go 1.59.1 IPA a 0,89.1 APK Hack k dispozici nyní ke stažení

Jak urychlit Amazon Fire TV Stick [průvodce tipy]

Downgrade iOS 11.2.2 na iOS 11.2.1 nebo 11.1.2: Zde je to, co potřebujete vědět

Stáhněte si odkazy iOS 11.2.2 IPSW a OTA pro iPhone, iPad, iPod Touch

Útěk z vězení iOS 11.2.2 / 11.2.1 / 11.2.5 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Útěk z vězení iOS 11/11.1.2 na iPhone X, 8, 7, iPad pomocí Liberios [Aktualizováno]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *