Android 4.1 Jelly Bean potvrzena, protože Mascot najde cestu do HQ Google [image]

0 Comments

, kdykoli mluvíte nebo si pomyslíte na Google Android, sladké a lahodné občerstvení, jsou prvními věcmi, které nám přicházejí. Nadměnná společnost rozšířila svá křídla velká s produkty a službami, které nabízejí po celém světě, ale téměř vždy bude považována za převážně jako největší vyhledávač na světě. Pokud však náhodou pocházejete z města a projdete kolem kampusu Google Mountain View, může vám být odpuštěno, že jste svého zubaře měli v pohotovostním režimu, když se díváte na rozsah neodolatelných dobrot, které jsou vystaveny.

Postavení gigantické ódy na každou novou léčbu mimo budovu číslo 44 v kampusu Mountain View. Přestože brzy očekáváme oznámení o Androidu 4.1, tradice je datována zpět do verze Androidu Cupcake 1.5 a soudě podle obrázků, stále silná.

Nejaktuálnější přírůstek k památkám založeným na trávníku přichází v nejlepší době, protože každoroční konference Google I/O začíná zítra v Moscone Center v San Franciscu. Vývojáři a inženýři z celého světa sestoupí do Kalifornie, aby prošli všemi novými věcmi a objevujícími se v technologickém světě, s oznámením Android 4.1 se očekává, že se během úvodní prezentace na akci na této akci těžce objeví. Jak je tomu tak vždy, prezentace klíčové série zahájí událost s I/O harmonogramem a také ukazuje, že diskuse o všech věcech v Androidu bude následovat hned poté, místo, kde bude velmi diskutováno Android Jelly Bean.

Kromě samotného Android 4.1 Jelly Bean, tentokrát očekáváme hodně od Googlu na jejich I/O klíčové detek. Jsme si jisti, že Google oznámí spoustu nových API pro vývojáře, na které se budou toužit, a kromě toho také doufáme, že Google také oznámí něco, co se týká kvality vyvíjených aplikací. Ale to je jen náš odhad. Nezapomeňte zítra naladit všechny zprávy pocházející z I/O Google.

(Zdroj Google+)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *