Analytik: 13palcový MacBook Air a iPad Pro s OLED Displays Set pro 2024

0 Comments

Apple plánuje oznámit 13palcový MacBook Air a dva výhody iPad s OLED obrazovkami v roce 2024, podle analytika Ross Young.

Young, zveřejňování na Twitteru prostřednictvím samotné funkce, říká, že 13palcový zařízení společnosti Apple nemusí nést moniker MacBook Air, ale to je ten, který se v současné době používá v jeho tweety.

Vypadá stále více pravděpodobné, že Apple v roce 2024 spustí notebook 13,3 ″ OLED v roce 2024 kromě 11 ″ OLED a 12,9 ″ iPad Pro. Očekává se, že to bude MacBook Air, ale mohl by se stát MacBook, MacBook Pro nebo novou kategorií.

Očekává se, že přemístění společnosti Apple do OLED pro iPad Pro se bude konat ve stejném roce.

V dalším následném tweetu Ross uvádí, že všechna tři zařízení budou používat LPTO displeje, což jim umožní změnit revitalizaci rychlosti z 1Hz na 120 Hz, což poprvé povýší do sestavy MacBook Air. Stejná zpráva také poznamenává, že displeje OLED budou mít také konkrétní konstrukci.

Přemístění společnosti Apple do OLED umožní zlepšit výkon a sníženou spotřebu energie, dvě věci, které jsou vždy vítány v přenosném zařízení.

Apple nedávno obnovil MacBook Air novým čipem M2 a příští rok můžeme očekávat další aktualizaci, před tímto OLED přemístěním o rok poté.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Útěk z vězení iOS 15.5 na aktualizaci stavu iPhone a iPad

Stáhnout: IOS 15.5 Final IPSW odkazy, soubory OTA spolu s vydáním iPados 15.5

Beta kompatibilní a podporovaná iPhone, iPad, iPod Touch zařízení

iOS 16 beta 1 stáhnout odkazy IPSW pro iPhone, iPad Best Now

IOS 16 veřejné beta 1 datum vydání oznámeno

IOS 16 Beta 1 profilový soubor stahování aktualizace OTA bez vydání účtu vývojáře

iOS 16 Beta 2 Datum vydání: Zde je, kdy to očekávat od Apple

Stáhněte si odkazy iOS 16 Beta 1 IPSW a nainstalujte na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus, iPad [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *